2737
2739
عنوان

دوستان من دوتا فال گرفتم از دونفر بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 193 پست
دوستت داره ولی باهاش ازدواج نمیکنی قسمت مال یکی دیگس

من چی؟کی بچه دار میشم؟دختر یا مسر؟

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجاسه اینکارا نمازت رو حتما بخون

ژله دو میشه بگی چطور مگه؟ 

من نمازمو میخونم اما بخاطر نرسیدن ب کسیکه دوسش دارم‌مجبورم همش فال بگیرم😔😔😔😔😔😔 و اسی رو درک میکنم

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

بچه ها فردا برام پیام بزارید فال همتونو میگیرم همینجوری الان واقعا خستم نمیتونم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2731
ای کاش واسه منم میگرفتی ببینم کی بچه دار میشم دختر یا پسر؟اگه بگیری دعای خیر میکنم برات اگرم نتونستی ...

فردا پیام بزار بگو برات میگیرم الان چشمام از خستگی کار نمیکنع

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2738
دوستت داره ولی باهاش ازدواج نمیکنی قسمت مال یکی دیگس

توروخدا ب منم جواب میدین؟ براتون حرم امام رضا دعامیکنم😔
ب منم میگی لدفن؟؟؟😢😢
پیام تااخرسال میاد خاسگاریم؟ ماباهم ازدواج داریم؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
فردا پیام بزار بگو برات میگیرم الان چشمام از خستگی کار نمیکنع

باشه عزیزم ممنونتم

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
انشالله نزدیک به سه ماه دیگه حامله میشی جنسیت نمیدونم

وویییی🤩 من مردم  

2706