2737
2739
عنوان

اگه حس ششم و آینده نگریت عالیه بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 151 پست
پدر من به این فکر میکنه که برادرم زندگیشو خراب کرد در صورتی که کار خودش بود  اون فکر میکنه چون ...

عزیزم تو همشو درست میگی خب میگی بچه رو دوست داره پس من چی زیاد منو دوست نداره اره یانه کی ماشین وخونه میخریم

خواهشا اونایی که درست جواب بقیه رو دادن آفلاین نشن چند نفرو بگن بعد برن

آره قبول میشی انشاءالله

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره قبول میشی انشاءالله

عزیزم منو بگو لطفااا به عشقم میرسم اینده خوبی دارم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2731
خب باهاش چیکار کنم درست میشه بعدا مادرش نمیذاره خرجی بده یاچی چون مادرش ازمن خوشش نمیاد چرا راضی نمی ...

خواهر داره درسته ؟ 

میتونی امتحان کنی من مادربزرگم و خواهرش تحریک میکردن چند بار من خودم دیدم  

البته نباید جلو روش بگیا اون طوری بد تره مثلا چند مثل ۱ یا ۲ هفته نذار زیاد بره بمونه ببین چطوره 

عزیزم میشه بگی مشکل شوهرم و خانواده شوهرم باهام چیه؟ اصلا قصدشون چیه؟

گلم من که پیشگو نیستم...فقط میدونم که اگر عاشق همسرتی تلاش کن عاشقش کنی..محبت کن...باهاش صحبت کن...صبر کن...هیچ تلاشی بی نتیجه نیست

2738
خواهر داره درسته ؟      میتونی امتحان کنی من مادربزرگم و خواهرش تحریک میکردن چند بار ...

اره خواهر داره سه تا شوهرم هرروز اونجاست شده من روول کنه تا نصف شب یا کل شب رو بمون اون جا دست از اونا نمیکشه اصلا مارو بیرون نمیبره فکرش همش اونجاست که دعوا راه بندازه قهر کنه بره

عزیزم تو همشو درست میگی خب میگی بچه رو دوست داره پس من چی زیاد منو دوست نداره اره یانه کی ماشین وخون ...

اگه باهم کمک کنین و واسه ی هم آرامش بزارین  خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنی اونم  تازه خیلی خوب .👌👌👌

عزیزم میشه بگی مشکل شوهرم و خانواده شوهرم باهام چیه؟ اصلا قصدشون چیه؟

نمیدونم من ایشون خیلی به رابطه خونه ما شبیه اما اگه از شخصیتت  و اونها بگی میتونم کمکت کنم 

اگه باهم کمک کنین و واسه ی هم آرامش بزارین  خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنی اونم  تازه خی ...

واقعا ازت ممنون توخیلی خوبی خیلی خوب حرف میزنی ارامش میدی به ادم میشه بگی زندگی داداشم چی میشه کی ازدواج میکنه غریبس یا فامیل کی خونه میخره بچه دار میشن چندتا

2706