2737
2739
عنوان

بچه هایه شما باچه قدی متولدشدن ذکرکنین دختره یاپسر

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالا بلندبوده خیلی

الانم قد بلنده

فک کنم 130اینا باشه..هشت سال و نیمه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
الان قد و هیکل داداشتون چطوره؟چند سالشه؟

۲۸ سالشه 

هیکل متوسط به توپر

قد ۱۹۴ 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2731

یعنی الان بچه ی تا بدنیا بیاد چقدر دیگه بلند میشه؟؟؟ تو ۳۱هعتگی ۴۸ بود

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
ربطی به پدرومادر نداره که قد نوزاد ...بچه ها بعدا قد میکشن....دختر خواهرشوهرم ۵۰بود...با اینکه هم خو ...

چرا به نظرم ربط داره الان دخترمن قدپدرشو گرفتو همینطور صورتشو همرفته

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
ربطی به پدرومادر نداره که قد نوزاد ...بچه ها بعدا قد میکشن....دختر خواهرشوهرم ۵۰بود...با اینکه هم خو ...

صدردصد ژنتیک ربط داره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
چرا به نظرم ربط داره الان دخترمن قدپدرشو گرفتو همینطور صورتشو همرفته

نمیدونم والا پس چرا دختر اونا موقع تولد ۵۰ بود ...الان دوسالشه قدبلندتر بقیه بچه هاس

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
یعنی الان بچه ی تا بدنیا بیاد چقدر دیگه بلند میشه؟؟؟ تو ۳۱هعتگی ۴۸ بود

خیلی خوب میشه 53میشه

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

داداشم 59 بود

البته الان 15 سالشه😂 خودم هفته دیگه زایمان میکنم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706