2737
2734
عنوان

کرونا تا کی قراره بمونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 86 پست

تا وقتی ادمایی هستن که میگن بزرگترین دروغ تاریخه حالا حالا ها باید با این کرونا بسازیم و بسوزیم. نمیدونم اینایی که رعایت نمیکنن با این حق الناسی که به گردنشونه میخوان چیکار کنن؟ 

خیلیا رعایت نمیکنن و میرن تختهای بیمارستان رو پر میکنن اونوقت بابای من که واقعا مریضه و ناراحتی ریه و قلب داره باید آواره بیمارستانها بشه ببینه کجا بهش پذیرش میدون، بخدا دیروز چهارتا بیمارستان سر زدیم به زور تو یکی پذیرش شد ، میگفتن تخت خالی نداریم

مامان هستی سابقم(کاربر سال۹۲) که نی نی یار قطع کاربریم کرد،خیلی بی جنبه تشریف دارین نی نی یارها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بد کرونام خیلیییییی افسرده شدم خیلی حالم بده الان 3 ماه میگذره و باز سوزش و درد قفسه سینه و تنگی نفس دارم،هییییی فک کنم بازم گرفتم 

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)
2731
اره ،با اینهمه که هی میترسیدم گرفتم ،یادت مونده بود کرونا گرفتم ؟؟

اره

خداروشکر

تاپیکتو دیدم

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

هر وقت مادر ها بچه ها رو نفرستادن مدرسه...

هر وقت افراطی ها نرن مسجد و حرم ...

هر وقت خیابونیا هر روز ول نباشن تو خیابون...

هر وقت عروسی ها و فاتحه ها جمع شده...

رستوران رفتن ها...

هر وقت فرهنگ مردم کشورم به حد نرمال برسه اونوقت توقع داشته باش کرونا ریشه کن شه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
خیلیا رعایت نمیکنن و میرن تختهای بیمارستان رو پر میکنن اونوقت بابای من که واقعا مریضه و ناراحتی ریه ...

ای خدا ،حالشون بد بود نمیشد نره بیمارستان اصلا ؟؟به خدا تو خونه بهتره 

2738
اره خداروشکر تاپیکتو دیدم

واسه من جزو عجایبا بود خود دکتر هم تعجب کرده بود من خیلی حالم خوب بود،البته فشارم پایین بود فقط،ولی از وقتی پسرمو گذاشتم دو هفته خونه مامانم،چشمش ترسیده باورت میشه ،تا سرویس میرم گریه میکنه فک میکنه میخوام برم نیام باز 

دقیقا منم.ی دکتر مسیح دانشوری تهرانه انگار میگه قرارا واکسن تایید شذه هر کشوری شد بخرن تا اذر.فعلا گ ...

انفولانزام به کسایی که پرخطرن پیرن باردارن مراکز بهداشت میدن 

عشق زبان و ورزش و خانواده  

تااواخر سال ۲۰۲۱

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
هر وقت مادر ها بچه ها رو نفرستادن مدرسه... هر وقت افراطی ها نرن مسجد و حرم ... هر وقت خیابونیا هر ...

همون اول مردم همه ی اینا رو رعایت میکردن مخصوصا سه ماه اول ولی فایده ای نداشت تنها چاره واکسنه

من اصصصلا برای خودم نگران نیستم

نگران دختر پنج ماهمم

دیگه واقعا جفتمون تو خونه دیوونه میشیم

میرم دم ساختنمون پیش همسایه ها 

هر شب میگم دیگه فردا نمیرم

ولی خب دور از همه میپوسم بخدا

کاش رعایت میکردن همه تا میرفت

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2706