2737
2734
عنوان

کی به فال اعتقاد داره؟؟

275 بازدید | 17 پست

خواهرم تو بیمارستان کار میکنه به یه پیرمرد بیمار  کمک کرد طرف هم گفت دوست دارم برات فال بگیرم به خواهرم گفت مرگ افتاده توفالت تا 6ماه آینده یکی از اعضا خوانوادت میمیرن خلاصه خیلی حالش گرفته شد....راستش خودم توی مجردیام یه فالگیر که دو جنسه بود به نام نازکه  هرچی بهم گفت راست در اومد منم وقتی جریانو بهم گفت حالم گرفته شد...بنظرتون این فالها درست هم درمیان

به فال اعتقاد ندارم فقط به استخاره ی قرآن اعتقاد دارم 

نه درست نیست بهش بگو تلقین نکنه و انرژی منفی نده به خودش صدقه کنار بزاره براش بده به یه آدم نیازمند انشالله همچین اتفاقی نمیفته

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن لزیزم من یکی از فالگیرا بهم ی چی گفت سر اون دل دادم بعد دیدم زر زده 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

هیچوقت اجازه نمیدم کسی برام فال بگیره ک بخواد حس تلقینم منفجر بشه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738

آخه اینجوری جواب کمک یکی دیگه رو میدن پدر من😐😂 حالا دیدی فالش بده افتاده نگو واقعا چرا پدر من آدمو از کمک کردن به همنوع پشیمون میکنی😐😁😑

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

شما به هرچی فک کنی اون اتفاق میوفته 

بعضی موارد اینجوری میشه که فال درست در میاد 

حالا یا مرگ یا هرچیز دیگه 

خود فال باعث میشه آدم به اون موضوع فک کنه و همون باعث تلقین مثبت یا منفی بشه 

نه بابا چرررررته مرگ دست خداست وقابل پیشبینی نیست اگراینطوربود الان همه زمان مرگشونو میدونستن

بد به دلت راه نده استارتر فالگیره غلط کرد ایناهمه دروغگو وروانی هستن اصلاهم ازکجامعلوم فالگیربوده

خدایا شکرت شکرت شکرت
آخه اینجوری جواب کمک یکی دیگه رو میدن پدر من😐😂 حالا دیدی فالش بده افتاده نگو واقعا چرا پدر من آدمو ...

تازه بهش گفت برو یه مرغ سیاه خونریزی کن فقطم سیاه باشه

2706