2733
2739
عنوان

شوهرم گفت درد و بلای زن سابقم بخوره تو سر تو

| مشاهده متن کامل بحث + 8977 بازدید | 88 پست

توام جوابشو بده بشینه سرجاش ،فکر کردی با متانت چیزی حل میشه یارو رسما سوار خر شیطون شده 

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐
تو رو خدا چشمت رو باز کن. به قول مادربزرگم: زن مُرده رو زنش ده. زن طلاق داده رو عنش (ببخشید) ده

دقیقا درسته مردی ک زن طلاق داده باید خیلی مراقب باشی باید همه جوانب و سنجید تحقیقات بیشتری کرد دوره بیشتری باهاش باشی تا شناخت بیشتری پیدا کنی بعد تصمیم بگیری

ما همه زنیم ی زن تا کارد ب اسخونش نرسه دست از زندگیش نمیکشه ولی خوب بعضی خانوما هم خیلی بد شدن نمیشه گفت تو جریان طلاق 100 درصد اقا مقصر بوده ولی95 درصد تقصیر بی کفایتی مرده ک زندگی از هم میپاشه واسه همین مردی ک زن طلاق داده باید چشم و گوشتو بیشتر باز کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام جوابشو بده بشینه سرجاش ،فکر کردی با متانت چیزی حل میشه یارو رسما سوار خر شیطون شده 

نمی تونم جوابشو بدم.

هم لات و بی ادبه. هم دیوونه.

فکر اینم که بتونم آروم و بی صدا زندگیمو ازش جدا کنم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2731
😒بیشتر میخوای چیکار دیگه مگه هول پولی؟؟؟

بیشتر نمی خوام.

دروغ میگه پر خرجی و اذیت می کنه.خرج نمی کنه. 

گفتم شیر و ماست و پودر رختشویی می خواهیم ، فحش میده که خسته نمیشی بقالی راه انداختی😲😳

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
خداازش نگذره

عزیزم یکی لز فامیل های ما دختره ۶ماهه بود که شوهرش تصادف کرد و مرد و این طفلی موند با یه بچه تو شکمش 

دیگه هم نمیشد بچه رو انداخت و بچه رو به دنیا اورد الان بچش کلاس سومه بیا ببین چه بچه ای شده مثل دسته گله پسرش.حالا شماهم فکر کن شوهرت تو حاملگی مرده کلا از ذهنت پاکش کن 

باهاش توافق کن و همه جوره حضانت و تعهد بگیر که هرگز نیاد سراغ بچت پسرتم که بزرگ شد بگو پدرت مرده.اگر تونستی حتما تلفن و ادرستم رو هم عوض کن.مدارک تهمت های همسر سابقتم همه رو سه چهار نسخه پرینت بگیر قشنگ مهر و موم کن و قایم کنبرای روز مبادا اگر پسرت بزرگ شد و همه چیزو فهمید بهش بگی چرا اینکارو کردی.

من تاپیکاتو خوندم واقعا دردناک بود به نظرم بهترین لطفی که میتونی در حق خودت کنی اینه که مرده فرضش کنی.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
عزیزم یکی لز فامیل های ما دختره ۶ماهه بود که شوهرش تصادف کرد و مرد و این طفلی موند با یه بچه تو شکمش ...

شوهرمن‌واقعامرده 

الهی روزخوش نبین نه اون نه پدرش

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
شوهرمن‌واقعامرده  الهی روزخوش نبین نه اون نه پدرش

سلام ارزو خوبی گلم؟؟؟دختر دوماهه دارم دنبالت میگردم خیلی خیلی بفکرت بودم 

از۱۶مهرهم تاپیک نزده بودی هی باخودم میگفتم خدایا این دختر چرا نیس چرانیومدخبرزایمانشو بهمون بده.چیشد الان درچه وضعی پسرگلت خوبه؟؟؟؟

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2738
سلام ارزو خوبی گلم؟؟؟دختر دوماهه دارم دنبالت میگردم خیلی خیلی بفکرت بودم  از۱۶مهرهم تاپیک نزده ...

سلام گلم بچه ام۴۲روزش

هیچی گلم مهریمودوباره اجراگذاشتم چون پرونده رو بسته بودم 

بچه رو ندیده شکایت کرده حضانتشوبگیره الانم خونه پدرش

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
سلام گلم بچه ام۴۲روزش هیچی گلم مهریمودوباره اجراگذاشتم چون پرونده رو بسته بودم  بچه رو ندیده ...

الهی فداااش عزیزمممم😍اسمشو محمدحسین گذاشتی یاپارسا؟

کثافت غلط کرده ازاول بارداریت من به شخصه شاهدبودم چیاکشیدی پس اونموقع کجابود حتی روزی ک تنهایی رفتی زایمان کردی😔😔راستی مگه زن صیغه ای نداره که اونم بارداره؟؟کلا فازش چیه معلوم نیس پسرتم هنوز دوماهش نشده ک ازمایش دی ان ای بگیری ثابت کنی بچه ازشوهرته ندونسته چیه حضانت بچه رومیخادبخداپشماااام 🤐🤐🤐  

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
الهی فداااش عزیزمممم😍اسمشو محمدحسین گذاشتی یاپارسا؟ کثافت غلط کرده ازاول بارداریت من به شخصه شاهدب ...

عزیزم دادگاه پرونده دی ان ای رو مختومه اعلام کرده و بایگانی شده چون خودش گفته بچه خودمه 

اسم بچمو مهراد گذاشتم

تازه دنبال بچه است که ازم بگیر

عزیزم دادگاه پرونده دی ان ای رو مختومه اعلام کرده و بایگانی شده چون خودش گفته بچه خودمه  اسم ب ...

اها باشه عزیزم

نامدارباشه و از شر اون بابای بیشعورش در امان باشه 

نترس نمیتونه ازت بگیرتش فعلا تاچن سال بچه پیش توئه.بهت زنگ یاپیام نزده اصلا؟قیافه پسرت شبیه کیه؟؟؟

اها باشه عزیزم نامدارباشه و از شر اون بابای بیشعورش در امان باشه  نترس نمیتونه ازت بگیرتش فعل ...

شبیه پدرشوهرم

شبیه پدرشوهرم

خداازشون نگذره گیر چه جلادهایی افتادی الان بچه رو ببینه چقدرخجالت میکشه 😔