2752
2734
عنوان

دلم دوست پسر میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا این شد یه چیزی البته اگر شما سخت گیری اونطرف هم اگر ادم حسابی باشه سخت گیری میکنه

معیار پسرا چیه 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
پسرایی میشناسم که با این که خودشون خونه ماشین شغل دارند میگند که همسرم هم باید اینا را داشته باشه&nb ...

اونا معتقدن خانم و آقا برابرند که اصلا اینطور نیست 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
آفرین چ خوب الان برات پیدا کنیم دوس پسر🤣🤣🤣🤣

چند تا پست بالاتر به دوستمون گفتم که تیتر برای جذب بود 🙂 چیزی که زیادی دوست پسره 🙃

2706