2752
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373260 بازدید | 2028 پست

مستاجرقبلی مامانم اینا بیچاره ها هیچی نداشتن نه خونه نه ماشین نه پولی پسراشون کتک شون میزدن ،معتاد بودن و اهل دوستی و مشروب کارم نمیکردن اصلا هم قیافه خوبی نداشتن بعد یبار زنه اومد بالا خونه مون نشست گفت انشالله یه خرده که دخترتون سنش بالاتر رفت میایم براش خواستگاری 🤣🤣🤣مامانم بهم گفت به به عجب خواستگارایی داری دیگه ملالی نداری با این خواستگار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو ناموسش بد جور غیرت داشته لابد

اسم این دیگه غیرت نیست تعصب بیجاس.

والا خود مردا تو وقت زنده بودن زنشون بهشون وفادار نیستن حالا بعد فوتشون انتظار دارن زنشون به پاشون بشینه؟  

اسی منم خواستگارام داغون بودن همش غصه میخوردم ولی یهو از جایی که فکرشم نمیکردم یه خواستگار  عاا ...

افسانه جان میشه بیشتر توضیح بدی؟

دلم اون معجزه خدا رو میخواد که اگه بشه چی میشه😍😍😍😍
2731
جونم راه دورمیای؟؟مامشهدیم داداشم خوشگله خداروشکرسالم وورزشکاره اهل نمازوروزه اس ماشین داره ولی خونه ...

کجای مشهدی گلم ؟

تو باعث میشی فکر کنم دنیا ارزش زندگی کردن روداره مادرم 😍😍😍

یه خواستگار  داشتم دنبال دختر چادری و مذهبی و آفتاب مهتاب ندیده میگشتن.همش هم از پسرشون تعریف میکردن که اصلا اهل رفیق بازی نیست خلاصه یه جوری پیج پسره رو پیدا کردیم دیدیم هزارتا عکس گذاشته همه تو سفر و با کلی دوستای ناجور و بینشون هم دختر بود و تازه تو خونه هم سگ نگه میداشت اصلا هم اهل نماز روزه نبود ...نمیدونم چه اصراری داشتن دختر چادری براش بگیرن. 

وقتی 18سالم بود یک خواستگار داشتم اندازه غول بود 😂😂😂😂بزرگ قد بلند چهار شونه سنگین وزن موهاشم بلن ...

😂😂😂 چقد شبیه منی ولی من باهاش تو ۱۸ سالگی عقد کردم البته موهاش کوتاهه. کلا من پروام و درشت میدوستم اون ۱۳۰ کیلو بود من سایز ۳۸ الان عکسامونو میبینم اندازه فنچم پیش شوهرم،😅🤣😂

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
دقیقا ظاهرش و حرف زدنش جوریه که بدم میاد و احساس می کنم خجالت می کشم تو جمع ولی خود خواستگار و  ...

به نظرمن ادامه بده، یکی از دوستام ، شوهرش که اومده بود خواستگاری جلسه اول بهش جواب رد داد، خواهر پسره گفته بود میشه ایراد مونو بگی، اینم گقته بود ،از  شلوار داداشت  خوشم نیومد، تمیز بود ولی خیلی کهنه بود ، خواهرشم خندیده بود، که داداشم با شلوار کارش اومده بود، تو ترافیک مونده بود، ما خودمونو رسوندیم دم خونتون، اونم از سرکاراومد دم خونتون ،.یا برادر خودم، زنداداشم از لباسش ایراد گرفته بود، میگفت از لباس آبی بدم میاد، چرا سبزه است شماهمه سفیدین، ولی زنداداشش گفته بود یه جلسه دیگه حرف بزن اگه خوشت نیومد جواب رد بده. 

عزیزم ، تا زمانی که عقد نکردی چشماتو بازکن، هزار بارم باهاش حرف بزنی کار خلاف شرع نکردی ،  حتی اگه بهش جواب ردم دادی 

خدایا شکرت.
توام خیلی بهتر نیستی فحش و وقاحت باشه پس زر زرای تو و اون به اصطلاح خواهرت که پاچه خواریشو کردی چیه

تو هم خیلی بدی ، این اصطلاح بهتر وبدترو نمیدونم کدوم ابلهی یادت داده هی هرجا میرسی تکرارش میکنی 😁

پاچه خاری نکردم ایشون بسیار بااخلاقن. 

اوه ک.ونت سوخت سلیطه خانوم پس بزا بیشتر بگم که بیشتر بسوزی عن اون پسره هم از سر تو ج.نده ننه خراب سر ...

@نی_نی_یار_2    

لطفا رسیدگی کن ببین چقدر بی ادبه، لطفا قطع کاربریش کن، ببین چه فحشایی داده، البته که همه اینا خودشه قطعا،

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
اوه ک.ونت سوخت سلیطه خانوم پس بزا بیشتر بگم که بیشتر بسوزی عن اون پسره هم از سر تو ج.نده ننه خراب سر ...

تو سوختی که دوس پسرت نیومده بگیرتت، حالا با فحش بمن چی عایدت میشه،؟!! من انقدر با شخصیت بودم و هستم که استادام خاستگارم بودن، اگه با فحش بدیگران آروم میشی بنظرم حتما برو پیش مشاور چون راه اشتباهو میری

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
تو هم خیلی بدی ، این اصطلاح بهتر وبدترو نمیدونم کدوم ابلهی یادت داده هی هرجا میرسی تکرارش میکنی 😁 ...

هر جا میرسی تکرارش میکنیتت خیلی جوک بود چون من کلا دو بار کامنت نذاشتم که تو نتیجه گرفته باشی تکراری ...با اخلاقی دوستتم که از کامنتاش معلوم بود

2706