2737
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373088 بازدید | 2028 پست

یه خواستگار فامیل داشتم پسره بیکار هیچی نداشت به تمام معنا ادامه تحصیل هم نداده بود تا چند وقت آخر هفته ها خونه ما میومدن من بگم بله🤣جالب اینه من بهشون گفتم جوابم منفیه 

مادر پسره به مادرم میگف تو اینارو گفتی این از تو می‌ترسه میگه نه من می‌دونم این پسرمو دوس داره پسرم چی کم داره😐

بعد مادر پسره به من میگف پسر من نمیزاره درس بخونید😐😒

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یکی از همون استادام 

من امسال قراره برم دانشگاه پزشکی بخونم ب امید خدا. باید چند دست لباس نو و شاخ بگیرم🤔🤔

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2731

یکی دیگه هم بود وقتی اومدن تازه نشسته بودن گفتن دخترتون بیاد یادم نمیاد چایی هم خوردن یا نه سر جمع شاید ده دقیقه یه ربع نشستن...

خوب بابامگه اومدین کفش بخرین که دید بزنین برین ...یه نیم ساعتی بشینین به زور نکشوندیمتون که.خیلی عجله دارین دستشویی توی حیاط هست

این خاطراتو میبینم بدتر عصبانی میشم،مثلا پسره گاگول چه فکری پیش خودش کرده که میگه اگه رضایت بده،میذارم دیپلمشو بگیره،البته تقصیر جامعس منم از این خواستگارا داشتم،من که کاملا میخوام آزاد باشم و از زیر سلطه پدر هم بیرون بیام(حالا طفلکی اصلا با من کاری نداره ها😂😂 ولی قانون اسلام وایران میگه دخترای بدبخت،بچگی از فرمان پدر،جوانی از فرمان شوهر جاهل و پیری هم از فرمان پسر نا اهل باید اطاعت کنند،شوهر هم میاد عین جنس مارو میبره😣😣

اره عزیزم شما خوبی همه بدن  مرسی از تجویزت  فقط قبلش بشین تشت اب یخ شاید کارسازبود

فقط جای تاسف داره برای آدمی مث شما.موندم بین این همه شعور و شخصیتت و فرهنگت.میشه ریپ نکنی دیگه حالم بد میشه باهات صحبت میکنم

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔
من یه خواستگاری داشتم از فامیلای دور هم بود جلسه اول ازم حقوقمو پرسید بعد تاااازه روی حقوقم برنامه ...

بخریم؟چه خوش اشتها عنتر آقا،حتما میخواست به اسم خودشم بزنه همه چی رو

2738
یه خواستگار داشتم افغان بود و خوشتیپ و با کلاس و... تحصیل کرده و خانواده دار.... سیتیزن کانادا بود م ...

😑😭😭😭😭😭😓اووووف برتوووووو

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
خو چش رنگی یه ورژنیه ک اکثرا بی نصیبن.😆😆دوستمون گفت خوشگلی گفتم چشام رنگیه باعث شده خوجل شم همین ت ...

ن هر رنگی بعضیا رنگ چشاشون مث چشای مرغ زرده..بستگی ب حالت چشم داره..وگرنه هر چشم رنگیی خوشگل نیس..خیلی کم دیدم چشم رنگی ک قیافش معصوم و تو دل برو باشه

کاش قبل اینکه صحبت کنی یکم فقط فکر کنی.من تو لحن پیامای قبلیم بااون دوستمون قشنگ معلوم بود لحنم شوخی ...

عزیزم این چه طرز صحبت کردنه خودتو مثل چی انداختی وسط یعنی چی ؟؟ همون مادرتون اینطوری بهتون ادب یاد دادن ؟؟مشخصه چه تربیتی داری دیگه از همچین با نصبیانی که تنها افتخارشون چشم رنگی بودن و تمسخر بقیس بیشترازاین درنمیاد .من کاملا با شوخی و فان شما رو ریپلای کردم و صدرصد فرق شوخی و تمسخرو میدونم .  شما خودتم خوب میدونی حرفات از بالا به پایین نگاه کردن و تمسخر بقیه کاربرای سایت و خانوما خیلی زشت بود و هیچ توجیحی توجیهی نداره 😊 که اگر غیرازاین بود اینهمه ادم بامن موافق نبودن و شمارو نمیکوبیدن....

به هرحال چ خونده باشی چ خونده باشی ام مهم نیس عزیزم مهم این بود دیگه دل بقیه رو نشکنی و جوابتو میگرفتی که قشنگم گرفتی .

همیشه  گفتن با دهن سگ دریا نجس نمیشه 

منم اصلا درشان و شخصیت خودمو نمیبینم بیشترازاین با هربی سروپای عقده داری هم صحبت شم. ممنون میشم حداقل به حرف خودت عمل کنی و بیشترازاین منو ریپلای نکنی چون ن میخونم و ن جوابتو میدم موید باشی😊👍 

سلام بچها روزتون شاد روحمو شاد کردید بزارید منم بگم تومسجدبودیم من ۱۵ سالم بود درشت بودم همه فکر میک ...

نفهمیدم محیا حرام شدی ینی چی؟ 

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2706