2737
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373088 بازدید | 2028 پست
ن عزیزم اینا میخوان اول خودشون بپسندن ک یه وقت اگ خودشون نپسندیدن دختره نره با پسره حرف بزنه و مخشو ...

خدایی مغزشون خرابه🥴خب اونی ک باید بپسنده پسره ،حالا مگه دسته گلاشون شب تا صبح توی قفسن؟اگه اینقدر شاخ باشن توی حامعه هم مخشونو میزنن🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج سال پیش یادمه روزنامزدیم  من وهمسرم کنارهم نشستیم وهمه فامیل روبرومون،  بعددیدم همسرم همش رنگش سرخ میشه، اروم بهش گفتم چیزی شده؟ گفت راستش این سه تااقایی که روبه روم نشستن معلمای دبیرستانمن    دایی هامومیگفت    معلم فیزیک وریاضی وشیمی دبیرستانش بودن  

فقط معيارت ماشين بوده😂😂😍❤️

آره اونم بلد نبودم که داداشم همش میگفت منم به فکر ماشین بودم اصلا به طرف فکر نمیکردم اونم کم کم یه ۳۰سالی ازم بزرگتر بود انگار قرار بود با ماشین ازدواج کنم🤣

2728

من یه خواستگار داشتم پسر همسایه  عموم بود بعد اومدن خواستگاری همون جلسه اول بابام رفتار و حرف زدنش که دید اجازه نداد بریم حرف بزنیم بعد پرو پرو برگشت به بابام گفت حالا ببینم دختر دماغ گنده تو کی میاد میگیره انقدر کلاس میزاری داداشم بلند شد سراغش که دعوا کنه بابام کردش بیرون جالبه اصلا مامانت باباش چیزی نمی گفتن خیلی جالب بود که تو خونه خودمون بهمون توهین کرد که خدا را شکر یه همسر خوب خدا بهم هدیه داد

بخدا حرصم گرفته بود ميخواست با مامانم حرف بزنه هى بهش ميگفت مامان مامانم بدش نيومده بود😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

میگفتی چایی دوم رو بریزم؟😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
عه پس از این به بعد حواسم بدم

ما هروقت کسی میگفت میخوام تنها بیام مامانم بهشون میگفت حاج آقامون میگن ایشونم میخوان اقا پسر رو ببینن و خانواده ها باهم اشنا بشن معمولا اونا هم میپذیزفتن

2738
خدایی مغزشون خرابه🥴خب اونی ک باید بپسنده پسره ،حالا مگه دسته گلاشون شب تا صبح توی قفسن؟اگه اینقدر ش ...

مگه نمیدونی فک میکنن پسراشون پسر خدان؟؟

من هر مادری رو دیدم گفته پسر من بخدا خیلی خوبه حالا اگه ته توه پسره دراد میبینی چقدر روانیه 😐

وقتی مجرد بودم دوست برادرم اومدخواستگاریم 

از این بچه های نخبه المپیاد بود شریف درس خونده بود 

جلسه اول که با هم حرف زدیم آخر ای حرفمون یه کتاب قطور درباره ازدواج داد بهم گفت لطفا برای جلسه بعد مطالعه کنید 

منم گرفتم ازش الکی یه نگاه انداختم بهش😆

هفته بعد که برای جلسه دوم اومدن خونمون کتاب ازم گرفت از فصل اول شروع کرد 🤣🤣🤣 

نظرم رو درباره فلان مبحث می پرسید جا خورده بودم 

اخرشم فهمید نخوندمش گفت قرارمون جلسه بعد 🤣🤣🤣🤣

دیگه نداشتم بیان 

خدایی اعصابم نمی کشید....

اینی که میگم برای دوستمه😟 دوستم‌خیلی خوشگل و خوشتیپه همه جا چنتا خاطر خواه پیدا میکنه

با دوستم رفته بودیم یه جا کار داشتیم برگشتنی ت خیابون وایسادیم اسنپ گرفتیم منتظر بودیم تا برسه بعد یه آقایی پیاده هم بود اومد بهش گفت شماره خانوادتو میدی زنگ بزنن بیایم خاستگاری ؟ بعد دوستم‌گفت آقا بفرمایید برید لطفا 

بعد طرف شروع کرد از خودش تعریف کردن میگفت اگه مزاحم بودم یا قصدم دوستی بود شماره خودتون رو میگرفتم نه شماره خانوادتون رو.‌بعد میگفت خواهش میکنم شماره خونتون رو بدید من اهل هیچی نیستم‌نه اهل اعتیاد نه دود نه دختر بازی، دوستمم میگفت نه نمیشه بفرمایید برید لطفا. بعد مرده به من گفت خانوم میشه ازتون خواهش کنم شما واسطه شید؟ منم گفتم من نمیدونم دخالت نمیکنم وقتی دوستم‌میگه برید. اسنپه هم رسید خواستیم سوار شیم نمیذاشت همش التماس و خواهش ماهم هر جوری بود سوار اسنپ شدیم‌یهوووو فوش رو کشید بهمون😑 به دوستم‌گفت از بس قیافت ع ن ه یه خروار آرایش کردی😑 به دوستم  میگفت به درد نخور زشت😕 بعد اسنپیه راه افتاد ولی ما تو کل مسیر تو فکر بودیم‌😑

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706