2737
2739
عنوان

بچه ها حالم خیلی بده تورو خدا بیاین

680 بازدید | 30 پست

چند روز که حالت تهوع و معده درد و نفخ زیاد و روده درد و کلیه درد دارم هیچی نمیتونم بخورم جط آب و مایعات . تورو خدا کسی تا حالا مثه من شده ؟؟ کمکم کنین میرم بیمارستان بدون هیچ تستی بهم میگن کروناس برو خونه . من مطمئنم کرونا نیس نه تب دارم نه حس چشایی بویاییمو از دست دادم . فقط حالت تهوع نفخ تیر کشیدن کلیه ها خوابالودگی و خستگی 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازت تستم نگرفتن؟؟عزیزم تست بده که خیالت راحت شه

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2738

بزن تو گوگل 

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706