2737
2734
عنوان

باردارم ولی از این وضعیت گرونی میترسم که از پسش برنیام

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبلش باید به فکر می‌بودی  سفت و سخت جلوگیری میکردی الان دیگه به تک تک این چیزا فکر کنی کفر نع ...

قبلش اخه این وضع نبود 

از فروردین افتضاح شد اون موقع مثلا طلا بود گرمی 600 الان دقیقا دو برابر شده تورم هم همینجور

قبلش اخه این وضع نبود  از فروردین افتضاح شد اون موقع مثلا طلا بود گرمی 600 الان دقیقا دو برابر ...

بازم خدا از تمام مشکلات بزرگتره گلم

ایمانت رو قوی کن تا هیچ وقت دلت نلرزه

2740
عزیزم الان نمیرسه به اخر برج برسونی پس انداز که جای خود داره

اولش گفتم مدیریت

اینکه هرچقد داشته باشی همونقدم هزینه داری درستع ولی اگه مدیریت باشه مجبوری یکارایی بکنی ازیجاهایی بزنی

من چی بگم ک یه بچه دارم‌و خونه هم نداریم قرار ماشینمون هم بفروشیم با پس اندازمون یه زمین بخریم؛از ال ...

از الان که نه سایزشو میدونه 

ن میدونه کدوم به پای بچش حسایت نداره

بچه به بعضی از پوشکا حساسیت داره یا داخل بعضیاشون اذیت میشه و راحت نیست

عزیزم الان نمیرسه به اخر برج برسونی پس انداز که جای خود داره

عزیزدلم سلام

من ۳ سال بود ازدواج کرده بودم دیگه از پارسال دلو زدم ب دریا اقدام.کردم و با شما باردار شدم

منم شوهرم حقوقش کمه ولی خب نمیشه ک از لذت مادرشدن بگذریم

حداقل یدونه بچه رو میخوایم

من دلم واس اونایی که چند تا بچه و چند قلو دارن میسوزه ولی بازم به خدا توکل کن

میفهمم چی میگی خونه زندگی خرج داره 

گوشت مرغ برنج و هزار چیز دیگه آدم واس خونش میخواد

غیر از خرج های دیگه ولی بازم خداروشکر کن که باردار شدی 

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
عزیزدلم سلام من ۳ سال بود ازدواج کرده بودم دیگه از پارسال دلو زدم ب دریا اقدام.کردم و با شما باردار ...

اخی مبارکت باشه عزیزم 

واسه امضات هم صلوات فرستادم ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد

از الان که نه سایزشو میدونه  ن میدونه کدوم به پای بچش حسایت نداره بچه به بعضی از پوشکا حساسیت ...

مای بی بی و مولفیکس‌ به همه بچها میخورن من گرفتم برا پسرم حدود۱۲بسته تا الان ۸تا هم بی بی کینگ گرفتم برا ۶ماهگی به بعدش این ماهم ۸تادیگه میخرم

اخرش 
2706