2737
2734
عنوان

مدل شوهر من چرا اینجوریه ؟🥺

3565 بازدید | 126 پست

خانما نمیدونم چجوری واضح بگم ، خیلی سرد و بی ذوقه 

اصلا خیلییی بیخیال و بی عرضه هست اصلا فکر اقتصای نداره و بی جنمه ، الان نه خونه داریم نه ماشین نه پس انداز نه سرمایه😔😔😔

از نظر رفتاری هم مثلا مثل این مردا نیست که زنش براش مهم باشه براش احترام بزاره یا براش صمیمی بودن با زنش براش مهم باشه ، اصلا رفتاراش مردونه نیست ،یه کار مردونه  خونه باشه به هیچ عنوان انجام نمیده آخرش انقدر باید داد بزنی فحش بدی حرص بخوری تاا شااااید انجام بده ، زایمانم منو بیمارستان گزاشته بود برگشته بود خونه ، یا از محضر  که عقد کردیم برگشتیم خونه منو با اون همه مهمون تنها گذاشت به قرآن خودش رفت گرفت خوابید ، رابط جنسی هم اصلا من براش مهم نیستم اصلااااا هیچی بلد نیست عرضه این چیزارم نداره فقط ۱۰ دقیقه ای کار خودشو میکنه اونم ماهی دوماهی یکبار ،من اصلا تو این ۸ سال یکبارم ارضاء نشدم.  سرهر چیز کوچولو کولی بازی درمیاره و داد و بیداد میکنه😭😭😭😭

هیییییی

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حالا اینجا کلی خانم میان میگن چقد بده چقد وحشتناکه چطور تحملش کردی و غیره ک انگار شوهراشون بی عیبه

همه مردا اکثرا همینه جنم مالی واقتصادی نداره تو زرنگ باش وخلاصه با سسیاست زنونه راحت میتونی درستش که نه ولی بهترش کنی

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
2706