2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.

خانوم دکتر ارتودنسی باعث پوسیدگی دندون میشه؟بخصوص دندون های انتهایی که یک فلزی دورشون قرار میگیره(اسم تخصصیش رو نمیدونم ببخشید)

اون دندون ها بیشتر منظورمه.

چون به نظرم پلاک ها زیر اون اونها قرار میگیره.

ممنون از وقتی که برای پاسخگویی در اختیار ما قرار میدید🌹

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2731

چقدر درد داره؟؟؟ سخته نگهداریش؟؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

من ۶ سال پیش برداشتم 

اما ۳ ساله تقریبا دقیقا همون جای براکت ها زرد میشه 

مسواکم خیلی میزنم اما لکه زرد داره 🙁🙁

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2738

سلام عزیزم اردتونسی برای دندونایی ک از جلو فاصله داره و از عقب خیلی جفته امکان پذیره؟؟

این ارتودنسی ها ک زمان کم میبرن اسمشون چیه؟؟؟ چقد هزینشه چطوریع؟؟؟ 

بنطرتون کامپوزیت بهتره یا ارتودنسی؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706