2733
2739

به نظرتون میشه کسی تو طول عمرش عشق را تجربه نکنه؟ بعضی وقت ها آدم فکر میکنه که خوب شاید لیاقت این را نداره که کسی بهش عشق بورزه؟ میشه آدم ازدواج را به خاطر عشق به تاخیر بندازه،؟ 

برام گزارش میزنین دعاتون میکنمhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4919038&slug=فکر-طلاق-اروم-و-خوشحالم-میکنه-این-روزا&postId=152138829

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سنم کمه ووهنوز تجربه نکردم ولی می گن عالیه

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

من😁

عشق واقعی تقریبا وجود نداره ، ایناییم ک به اسم عشق میگن دوست داشتنه ک زمین تا آسمون فرق میکنه

پس ممکنه ک هیچ وقت آدم عاشق نشه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738

خب باید بگم  که عشق نیست بیشتر یه جور نیاز و وابستگی متقابل  که بعدا به عادت تبدیل میشه بوجود میاد..

چون توی عشق هیچ دلشکستنی هیچ غافلگیری بی موردی هیچ سخن و مقایسه اشتباهی هیچ من من کردنی اصلا جای هیچ درخواستی نیست!!! 

عشق ینی باختن. فنا شدن در دیگری بدون هیچ توقعی. اینی که ما میبینیم فقط یه نیازه. ترس از رها شدن . تنهایی.. طرد شدن.. و چون این کشش ذاتی هست ازدواج میکنیم تا جای خالی اون بُعد ها پر بشه شما تو این تاپیکا عشق میبینی؟! تو این تیتر ها توی این ماجراهایی که در اطرافتون هست عشق میبینین؟؟ 

یه کم بُعد عرفانی و روانشناسی شده عشق رو بخونید متوجه میشید لابلای دل های کوچیک که پر از نیاز و خواهشه عشق مرتبه ای نداره. فقط برای نیاز متقابله. که اونم در خیلی ها وقتی برطرف شد تازه امتحانشون پس میدن برای هم. تاپیکا رو میبینید دیگه چه خبره!

هَر چه دَر فَهمِ تو آیَد؛ آن بُوَد مفهومِ تو
2706