2737
2739
عنوان

آدم افسرده چی جوریه؟؟

110 بازدید | 9 پست

نشونش هاش چیه؟؟ من ازبعد زایمانم  خیلی  با شوهرم داره بحثم میشع به شدت حساس شدم هم دلم میخواد با دخترم باشم و بدنم خسته اس زیاد تحمل هیچ حرفی ندارم اینا نشونه افسردگیه؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره زودتر برو‌دکتر تا زمین گیرت نکرده تا میتونی گرمیجات بخور و‌قرص های تقویتی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

برای هرکس متفاوته، لزوما هم فکر خودکشی و افسردگی دائمی و حس غم و گریه مداوم نداره. میتونه جزو علایم افسردگی بعد از زایمان باشه عزیزم اما اگر اذیتت میکنه خیلی و زندگیت رو تحت تاثیر قرار داده برو پیش یه روانشناس.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

امیدی تو زندگیش نداره .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

منزوی میشی...احساس پوچی میکنی...هی میگی من برای چی به دنیا اومدم...احساس میکنی به درد هیچی نمیخوری و مفید نیستی

اینا علائم منه....البته من به خودکشی و حوادث ناگوار و مرگ و اینکه بعد از مرگم چی میشه هم زیاد فکر میکنم

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉