2733
2739
عنوان

گوش درد وکولیک

153 بازدید | 28 پست

سلام. دوستان خوبین؟ دخترم تازه رفته توچهارماه. خیلی گریه میکنه ونمیخابه. ازبس گریه میکنه چشماش و صورتش ورم داره. چشماش قرمزمیشه وفقط اشک میریزه.بردمش اطفال گفت کولیک داره.  گریپ میکسچر و اهورا نینی بهش دادم فایده نداشت. سری آخربهش کولیکزداد بهتربود. اما هنوزم ایراد داره وگریه میکنه. بردمش دکتر گفت گوشش عفونت نداره.اماهمه میگن توچهارماه کم کم باید کولیکش خوب بشه، شاید ازگوشش هست. آیامیشه گوش بچه عفونت نداشته باشه اما گوشش درد بکنه؟

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه... 

الهی بمیرم

نصف قاشق مرباخوری عرق نعنا بهش بده

نبات داغ درست کن و چند برگ نعنا بزار توش بزار بمونه(آب داغ باشه)بعد این اسارش میره توش و هم بزن آبشو بهش بده.عالیه ردخور نداره

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دخترم کولیک داشت تا ۶ماهگی بود. اگه شیر خودت میخوره اصلا چیزای نفاخ نخور . تا وقتی خودت بخوری بچه ...

شیرخشک میخوره عزیزم. 

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه... 
خواهشا تو غذاهات دقت کن بچه زبون نداره بگه چقدر درد میکشه گناه داره طفل معصوم

تادوماه شیرخودم میدادم. حتی یه دونه نخودنخوردم. همش غذاهای تکراری میخوردم. اماحالاشیرخشک میخوره

2738
الهی بمیرم نصف قاشق مرباخوری عرق نعنا بهش بده نبات داغ درست کن و چند برگ نعنا بزار توش بزار بمونه( ...

باشه گلم اینم امتحان میکنم

عزیزم کولیکه چون تا ۴ ماه خوب میشه ولی برای بعضیا مجدد برمیگرده .بهش هر۴ ساعت قطرشو بده 

آخه دکتر گفت هرشش ساعت یا هرهشت ساعت. روخودشم نوشته روزی چهاربار

ببخشید شیشه شیر

نمیدونم چیکارکنم داغونم. همش بغلمه میگردم. بعضی کوقع تا دوروز نمیتونم غذابخورم. همینجوری ایستاده یه چی الکی میخورم. خستم

نمیدونم چیکارکنم داغونم. همش بغلمه میگردم. بعضی کوقع تا دوروز نمیتونم غذابخورم. همینجوری ایستاده یه ...

کسی نیست کمکت کنه؟مادری خواهری مادرشوهری؟شوهرت باید تا اونجایی که میتونه کمکت کنه

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
کسی نیست کمکت کنه؟مادری خواهری مادرشوهری؟شوهرت باید تا اونجایی که میتونه کمکت کنه

چرامادرم هست ولی الان دیگه چهارماهشه، تاکی دیگه پیشم بمونه. به جای اینکه روزبه روزبهتربشه ولی بدتره. اصلاتغییری نمیکنه

2706