2737
2739
عنوان

ازدست مامانم خیلی عصبانیم😔

305 بازدید | 15 پست

دارم درس میخونم هر ۵ دقیقه یکبار میاد تو اتاق قسم آیه میخوره که درس نمیخونی منم حواسم پرت میشه عصبی میشم الان بار سوم بود ک اومد منم کتابو پرت کردم یه گوشه گفتم اصلا نمیخونم....

چیکار کنم فردا امتحان دارم دیگ اعصابی هم واسه درس خوندن برام نمونده

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

امتحان چی داری؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چن سالته 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

ببین اول اینکه برو صورتو با آب سرد بشور حالت جا اومد یه چای هوش رنگ بریز بیا تو اتاق هر چیزی فکرتو منحرف می‌کنه که درس نخونی رو روی برگه بنویس بعدم شروع کن بخون به مامانت هم بگو نیاد اصلا بخونی نخونی به خودت ربط داره برای اون ک نمیخونی

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
اخه چرا اینو میگه؟ وقتی شما داری میخونی!

نمیدونم اخه دارم از رو گوشی میخونم ( جزوه ام تو گوشیه) فک میکنه دارم یکار دیگ میکنم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
نمیدونم اخه دارم از رو گوشی میخونم ( جزوه ام تو گوشیه) فک میکنه دارم یکار دیگ میکنم

خو پس چرا میگی کتابو پرت کردم😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
خو پس چرا میگی کتابو پرت کردم😂

چون سوالا تو گوشیه و ما باید جوابشو از تو کتاب پیدا کنیم

با صدای بلند بخون 🔊

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2706