2733
2739
عنوان

سلام سه روز پیش انتقال داشتم

7979 بازدید | 24 پست

سلام سه روز پیش انتقال جنین داشتم و یبوست شدم...میخوام بدونم استفاده از توالت ایرانی و زور زدن برای دفع مدفوع باعث سقط جنین میشه؟ اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه

به آرزوهایم قول رسیدن داده ام 💖🙃💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چیزای روان کننده بخور،برگ قیصی انجیر خشک کمی گلاب

معذرت میخوام اما من از توالت فرنگی استفاده میکنم تو این چند روز...الان یبوست که شدم دیدم نمیشه برا همین نشستم رو توالت ایرانی و کمی زور زدم ...این کارم باعث سقط نمیشه؟

2738

الو قیصی انجیر بخور ماست با برنج نخور شبا شیر بخور منم روز شیشم انتقالمه تا حالا هم یوبوسیت نداشتم حتما باید یوبس بشیم

انشالله ک مامان میشی برات دعا میکنم

جنین چند روزه انتقال دادی؟

عزیزم زور نزن و‌توالت فرنگی بشین ک هزینه هات هیچ نشه‌انجیر رو شب خیس کن بزار تو لیوان صبح ناشتا آبش ...

دیگه نمیزنم فقط خواستم بدونم الان باعث سقط میشه زور زدن یا نه😔

برنج کم بخوررر ولی با روغن زیتون

برنج کم میخورم روغن زیتون هم فراوون میریزم رو سالاد..اما بخاطر آمپول پروژسترونیکه هر روز میزنم یبوست شدم

الو قیصی انجیر بخور ماست با برنج نخور شبا شیر بخور منم روز شیشم انتقالمه تا حالا هم یوبوسیت نداشتم ح ...

ان شاءالله که نتیجه بگیری عزیزم..جنین سه روزه...تو چی؟ انتقال چندمته؟ من اولین انتقالمه و ان شاءالله آخریش باشه

ان شاءالله که نتیجه بگیری عزیزم..جنین سه روزه...تو چی؟ انتقال چندمته؟ من اولین انتقالمه و ان شاءالله ...

جنینای من 5 روزه بوده اولین انتقالم بود البته دویاسه سال پیش ای وی اف کردم نشد

شما مامان میشی خیالت راحت به دلم افتاد😍

2706