2737
2734

رسپی چیه😶

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کتلت متشکل از همین دوتاست دیگه😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
رسپی نمیدونم چیه ولی من همیشه شامی رو اینجوری میپزم😂 دلم‌نمیاد همشو گوشت چرخ کرده بریزم

همون دستور پخت منظورشه 

اصلا نمبشه همشو گوشت ریخت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
کتلت باید سیب زمینیش خام باشه اندازه سیب زمینی باید گوشت بزنی و پیاز رنده شده یکمم زعفران و مابقی ...

نه با سیب زمینی پخته هم درست میکنن خوشمزه تر هم هست

2738

پیاز آب گرفته رنده شده رو با سیب زمینی رنده و پخته مخلوط کن بعد تخم مرغ یدونه بزن و اگه شل شد چندتا قاشق ارد بزن

توش اگه دلت خواست سویا یا گوشت بزن نزدی هم مهم نیست

بعد سه قاشق غ پر سماق بزن 

نمک و فلفل و ادویه هم بزن 

ایزی ایزی تامام تامام 

دستور آتی اوکیه همونو انجام بده اب سیب زمینی پیازو بگیر ادویه ام همه چی بزن نمک فلفل دارچین زردچوبه

نسبت گوشت و سیب زمینی یکی باشه

۱ دونه پیاز بزرگ ب ازای هر ۱ دونه سیب زمینی

سیب زمینی پخته و گوشت وپیاز اب گرفته و ارد نخودچی و ی تیکه نون باگت با کمی شیر خیس کن بریز داخلش با تخم مرغ و زردچوبه خیلی ورزش بده چسبناک بشه باز نمیشه بعد کتلت درست کن توی 

ارد سوخاری بغلتون توی روغن سرخ کن پوک میشه عالیه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....