2737
2739
عنوان

حضانت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 37 پست
همش خانواده اش علیه من پرش میکنن

خواهر منم اینطوره دوبار تاپای طلاق رفته بخاطر بچه برمیگرده،شوهرش تقریبا مشکلی نداره فقط دهن بینه و خانوادش دخالت میکنن مخصوصا پدر و برادرش،نمیخوام نفرین کنم فقط بسپرشون به خدا

خواهر منم اینطوره دوبار تاپای طلاق رفته بخاطر بچه برمیگرده،شوهرش تقریبا مشکلی نداره فقط دهن بینه و خ ...

بنظرشمااگر روی تعهدثبتی کوتاه نیومد

من برم وتعهدبدم؟

بنظرتون اگراینکارو بکنم

کاردرستیه؟

اگرایران بختیاری نداشت*گمانم زبخت یاری نداشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاازتون ممنونم مرسی عزیزم 🌹🌹🌹🌹

خواهش میکنم آبجی،کاری نکردم ای کاش کمکی از دستم برمیومد،فقط میتونم برات دعاکنم ان شاالله بحق حضرت علی اصغر (ع)به آبروی حضرت زینب (س)هرچه که به صلاح خودت و بچته پیش بیاد.این مدت با وکیل ها زیاد مشاوره کن بعضیاشون خیلی زرنگن راه وچاه بلدن فقط باهاشون قرارداد نبند دستمزدشون گرونه فقط برو مشاوره بگیر فک کنم حق مشاوره پنجاه تا صدتومنه،تو خود دادگاه و دادسراهم معمولا واحد مشاوره هست که رایگان مشورت میدن

بنظرشمااگر روی تعهدثبتی کوتاه نیومد من برم وتعهدبدم؟ بنظرتون اگراینکارو بکنم کاردرستیه؟

اول سعی کن ثبتی نباشه،تعهد خونگی جلو دوتا ریش سفید بدی باز از ثبتی بهتره،میشه ام متن تعهد رو طوری نوشت که برات مسولیت آور نباشه مثلا بنویس که اینجانب تعهد میکنم سعی و تلاشم را درنگهداری و تربیت فرزندم بکنم،دیگه مورد مورد برات شرط نزاره

2728

بزرگتری تو فامیل،ریش سفیدی،واسطه ای بینتون نیست؟ باهاشون حرف بزنه بگه شما درسته طلاق گرفتید ولی تاابد پدر ومادر فرزند مشترکتونید،حالا جداشدید ولی بخاطر بچه باهم راه بیایید،ازهم تعهد و شرط و شروط نذارید،بچه رو بدید مادرش،پدرشم هروقت دوست داشت بیاد ببینش،اینطور به زبونی بگیرنشون و حضانت رو بگیری بدون تعهد

بزرگتری تو فامیل،ریش سفیدی،واسطه ای بینتون نیست؟ باهاشون حرف بزنه بگه شما درسته طلاق گرفتید ولی تااب ...

مرسی که وقت گرانبهاتو دراختیارم قراردای عزیزم

🌹🌹🌹

اگرایران بختیاری نداشت*گمانم زبخت یاری نداشت!
2738