2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا گندش كردن من گرفتم بد بود ولي در حد سرماخوردگي الانم مريضم

همه اینطوری نیستن. شوهر من گرفت. ولی عموم گرفت 85 درصد ریه درگیر. با تصفیه خون که دستگاه 28 میلیون بود بلند شد

2731
نه استرس و وسواسش مغزمو خورده

شما دیگ از اون ور بوم افتادی ترسش بیشتر اسیب زاست برو دکتر قشنگ زیر نظر پزشک دارو بخور اذیت نشی

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

اونقد بهش فکر نکن. رعایت کن بیرون کمتر برو. ماسک بزن همین دیگه. برا همه هست گلم فقط برا تو که نیست

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738

هنوز نگرفتی و کم آوردی؟؟

من مبتلا شدم انقدر درد بدیه کلا سیستم عصبی رو درگیرمیکنه....بجای استرس و فکرای باطل دعا کن خدا شر این ویروس رو کم کنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بابا گندش كردن من گرفتم بد بود ولي در حد سرماخوردگي الانم مريضم

عزیزم انشالله زودتر خوب شی گلم .

زنجبیل و عسل یادت نره 

دارچین و شلغم و انار خوبه

لبنیاتم قطع کن فعلا 

من چند نفرو دیدم اطرافم با داروی امام کاظم خوب شدن با اینکه  اعتقاد نداشتن ب طب اسلامی ولی معجزشو دیدن .

خودتم میتونی درستش کنی 😇🌹🌹🌹🌹🌹

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
عزیزم این همه ادم.مردن !!تاپیکارو از دیروز فقط ببین 

ما هم گرفتیم ولی خوب شدیم تو خونه 

نمیدونم چطور بعضیا فوت میکنن بعضیا در حد سرما خوردگی رد میکنن واقعا برام سواله😕

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏

بیخیال بابا عادت کن ب همه چی کروناعم شده جزو زندگی 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2706