2733
2734
عنوان

چه کارهایی درامد خوبی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 33 پست
خیاطی کنی هیشکی ازت هیچی نمیخره کل فامیل هم انتظار دارن مفتی براشون چیز میز بدوزی یه گرون هم سود ندا ...

مثلا این ست های آشپزخونه هست

اینا هم مشتری ندارن

من بیکاری دارم افسردگی میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخته یادگیری برنانه نویسی برای اندرویید چقد زمان میبره یاد بگیریم برای کسی که تا حالا این کارو نکرد ...

من خیلی دیدم خودشون یاد بگیرن.باید لپ تاپ داشته باشی زبانت خوب باشه.البته دوره ها و کلاساش هم هس.از همون اولا هم میتونی شروع به کدزنی کنی کسی بوده که با پایتون که در حد الفباس تونسته درامد خوبی داشته باشه ولی خب برا کسی مث من یکم سخته خیلی مغز کامپیوتر و ریاضی ندارم 

جاریم رفت با چهارتومن پاکسازی پوست یاد گرفت سواد انچنانی ام نداره ها ولی بیا ببین چ درامدی برا خودش ...

والا4 تومن خیلی زیاده مگه میخوان چی یاد بدن که اینقد زیاد میگیرن یه اکسازی پوسته دیگه

😆😆

والا یک بار یک فیلم خارجی دیدم خیلی سال پیش از رو یک داستان واقعی بود اینا یک بانک زدن و پلیس هیچوقت نتونست بگیرتشون و کل پول ها را تقسیم کردن و رفتن برام جالب بود   

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
سلام من بچه ندارم یه ساله ازدواج کردم ولی الان بخام حق حضانت بگیرم از شوهرم میتونم؟یا باید بعد از بچ ...

حق حضانت رو تاجاییکه میدونم همون موقع عقد هم میتونی بگیری

من شاغلم لیسانس هم دارم ولی دوباره میخوام سال بعد کنکور شرکت کنم و مامایی بخونم.مامایی درامدش خوبه آیا؟

خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
والا4 تومن خیلی زیاده مگه میخوان چی یاد بدن که اینقد زیاد میگیرن یه اکسازی پوسته دیگه

ن عزیزم ی تومن داده بود ی وسیله پاکستزی گرفته بود یعنی کلی گفتم با تجهیزات و‌انواع اسکراپ‌و‌ماسک این چیزا روهم ۴تومن شده 

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
من خیلی دیدم خودشون یاد بگیرن.باید لپ تاپ داشته باشی زبانت خوب باشه.البته دوره ها و کلاساش هم هس.از ...

نه زبانم خوبه نه لپ تاپ دارم

ولی از کاری که درآمد خوب داشته باشه خوشم میاد

ن عزیزم ی تومن داده بود ی وسیله پاکستزی گرفته بود یعنی کلی گفتم با تجهیزات و‌انواع اسکراپ‌و‌ماسک این ...

۴ تومن برای شروع یه کسب و کار خیلی خوبه الان واسه هرکاری باید کلی سرمایه داشته باشی