2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ازدواج 

بچه

شغل خوب

درآمد خوب 

خونه 

دیگ همین 😅😅😅

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

وای من عاشق عدد 20 سالگی ام. از بچگی دوس داشتم به این سن برسم. ولی حالا که رسیدم میبینم تو این سن برام نریدن😐

اتفاقا تو بدترین دوره از زندگیمم. حال روحیم خیلی بده😢😢😢 وای مثلا داریم جوونیم میکنیم ها

چن روز دیگه تولدمه و 20 سالم تموم میشه و میرم تو 21

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

بدبختی

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

اومدم 😊چه عجب بالاخره یکی ما ها رو صدا زد 

تا الان که دانشجوی رشته ای که همیشه دوسش داشتم هستم 

چند وقتیم هست دارم مشاوره کنکور کار میکنم 

دیگه کلا این دهه رو به طور خلاصه بخوام بگم فقط و فقط درس خوندم 😃

2706