2737
2734
عنوان

کسی بچه اش انحراف چشم داشته؟

284 بازدید | 26 پست

پسرمن یکسالشه بهداشت گفت ببرمش دکتر چشم پزشک

خودمم متوجه شده بودم ولی چون خیلی انحرافش کمه همه میگفتن حساسم الکی حتی اینجا هم تاپیک زدم مامانا همینو گفتن

حالا نگرانشم ببرم دکتر چی تجویز میکنه؟🤕

باباش هم بچگی اینجوری بوده خوب شده☹

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یکی از بچه های فامیل نزدیک ما هم بچش این مشکل داشت برد دکتر براش ویتامین و عینک نوشت یع مدت استفاده کرد الان به طور قابل توجی بهبود پیدا کرده

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببر حتما ببر ..در مورد تنبلی هم چک کن چشش تنبل نباشه ..خیلی مهمه بیماری های چشم رو زود فهمید

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2731
چک کنید ولی چون باباش هم اینطوری بوده خوب شده به احتمال زیاد پسرتون مشکلی نداره انشالله. 

باباش هم تو بچگی عینک زده وخوب شده ولی پسرمن خیلی کوچیکه عینک نمیزاره اصلا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
پسره من یکی از پلک هاش پایین تر اون یکی یعنی انحراف داره؟

نه اون افتادگی پلک هست

2738
نوه ی خالم از روزی ک دنیا اومد انحراف داشت،هرچ هم بزرگتر میشد بیشتر میشد،،،۴#۵سالش ک شد عملش کردن ال ...

نه درحد عمل نیست

یکی از بچه های فامیل نزدیک ما هم بچش این مشکل داشت برد دکتر براش ویتامین و عینک نوشت یع مدت استفاده ...

چندسالش بود؟ بچه ی من خیلی کوچیکه اخه😬

من دخترم چشم چپش بر اثر تصادف پارسالمون و‌ضربه به سرش انحراف شدبد پیدا کرده 

عزیزم یادمه شمارو

دخترت بهتره؟ دکتر نبردی برای چشمش؟

چندسالش بود؟ بچه ی من خیلی کوچیکه اخه😬

عزیزم سه سالش بود عینک رو هم بزور نگه میداشت ولی خیلی خیلی بهتر شد اونا ازدواجشون فامیلی بود برای همون همچین مشکلی داشت

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
2706