2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عذر می خواما خاک تو سر من و تو.گدای محبتیم.اونم از یه بی سر و پا

نه عذرخواهی نداره ،ولی مجبورم تحمل کنم تاوان کارمه بایدپس بدم،چون خونواده ام مخالفت کردن باعشقم که پسرعمه ام بود ازدواج کنم خونواده ام گفتن یاما یه پسرعمه ات فقطو فقط بخاطرفامیل بودنش منم ولش کردم،بعداین اومد خواستگاری وغریبه هم که بود منودادن بهش همین هفت سال داره میگذره ازاون روزا پسرعمه ام هنوزم مجرده ولی من دارم تاوان پس میدم پس حق ندارم گلایه بکنم

2738
روانی شدم تموم شده شش روزه حتی موهامم نتونستم شونه کنم حتی نمیتونم کارای خونموهم بکنم براکی براچی ذو ...

عاشق پسرعمه ات بودی الانم شوهرتو باتمام وجود دوسش داری؟؟؟چرا حق نداری گلایه کنی؟؟؟مجبورت کردن انگاری دیگ 

عاشق پسرعمه ات بودی الانم شوهرتو باتمام وجود دوسش داری؟؟؟چرا حق نداری گلایه کنی؟؟؟مجبورت کردن انگاری ...

چیکارکنم عاشق هم بودیم ولی مجبورشدم خانواده امو انتخاب کنم وبعدشم که ازدواج کردم سعی کردم عاشق شوهرم بشم سخت بود ولی تونستم کناربیام،اجباری درکارنبود لجولجبازی شدش وجواب مثبت دادم،الانم که اینجوری شده دیگه کم اوردم

چطوری کنارمیای به منم یاد بده کناربیام

بببیییین زندگیت عییییین منه من عاشق شخصی بودم یعنی عشق نه جنون دیوانگی ی عشق پاک جونمو براش میدادم خانوادم مخالفت کردنو گفتن یا ما یااون بخاطر اینکه بی احترامی به اون نشه و ی سری لجولجبازی (مفصل)چشم بسته قبول کردم و دارم تاوان میدم😔😔ولی من بچه دارم نداشتم با خیانتش جدا میشدم

2706