2733
2739

امروز رفته بودم عکس های عروسیمو تحویل بگیرم عکس هام کلا شد ۱۶۰۰۰۰۰ آلبوم دیجیتالی ۲۰ صفحه بود قیمتش مناسبه به نظرتون؟

البته قردادمون بهمن ماه بود

یه البوم ژورنال برام ۲ تومن حساب کرد هفته پیش

بیست تا عکس توشه

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=157064848]سایز برگهاش و تعدا صفحات هم مهمه  ولی به نظرم خیلی خوب برات حساب کرده 

اخه اول قراردادمون همسرم گیر داده بود البوم معمولی باشه اون هر صفحه ۴۰ تومن که کلا میشد ۸۰۰ تومن  من نظرم عوض شد که دیجیتالی بهتره هر صفحه این ۸۰ تومن حساب کرده که به نظرم قیمتش خوبه

2738
[QUOTE=157064848]سایز برگهاش و تعدا صفحات هم مهمه  ولی به نظرم خیلی خوب برات حساب کرده  ا ...

خیلی خوب حساب کرده 

معمولا صفحه ای 100 تومن جلدش رو جدا حساب می کنن

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
دوستانی واقعا کسی تو آتلیه کار میکنه اینجا؟خداوکیلی عکسارو هیچ مردی نمیبینه؟🤔

غیر ممکنه 

حتی اگر طراح هم خانم باشه 

متاسفانه چاپخونه ها تقریبا همهآقایون کار می کنن 

یا صحافی ها 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@