2733
2734
عنوان

باردارایی ک بارداری دومی رو تجربه میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 53 پست
خدا حفظش کنه من اصلا نمیتونم وقتی پی پی کنه بشورمش ... میگم مامانم بیاد الان خونه مامانمم حتی از د ...

دختر من چهارسالشه از سه سالگی خودش خودشو میشست هرسه تاشون همینطور بودن الان ولی چهارمی خیلی اذیت میکنه

چهار سال اونکه یه لحظست شستنش دستشوییشو میکنه بعد صدام میکنه یه دیقه میشورم بعدم دستشویی فرنگی میب ...

طبیعی دوقلو باردارشدی یا زیر نظر دکتر ؟

جنسیت بچه اول؟جنسیت ای دوتا توی راهی؟

خدا برات حفظ کنه هر سه رو 

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر من چهارسالشه از سه سالگی خودش خودشو میشست هرسه تاشون همینطور بودن الان ولی چهارمی خیلی اذیت میک ...

بچه ها که همه مثل هم نمیشن

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
2728
ن بنظرم هنوز زوده ..

نه زود نیست سعی کن تا دومی میاد بهش یاد بدی دومی که بیاد خیلی سختر میشه برات تازه کافیه حساس بشه بعد میگه حالا که نی نی پوشک داره مامان تمیز میکنه چرا منو تمیز نکنه اینارو از سر تجربه میگم من مامان پنج تا وروجکم با پنج اخلاق وروحییه متفاوت

نه زود نیست سعی کن تا دومی میاد بهش یاد بدی دومی که بیاد خیلی سختر میشه برات تازه کافیه حساس بشه بعد ...

خداحفظشون کنه نمیدونم اخه جثه بچم ریزه دستش ب شلنگ و شیر هم برسه اصلا زور نداره ابو باز کنه

نه زود نیست سعی کن تا دومی میاد بهش یاد بدی دومی که بیاد خیلی سختر میشه برات تازه کافیه حساس بشه بعد ...

جسارتا چند سالتونه

پنج تا بارداری و زایمان رو پشت سر گذروندین واقعا 

2738
چی  هستن بچه هاتون یکم از حوصله و توانت به من بده

سه تا دختر دوتا پسر بچه های ارومی هستن فقط پسر کوچکم خیلی شره در کل نباید زیاد به خودت سخت بگیری و حساس باشی بچه های من قبل کرونا کلاس زبان میرفتن الان خودم توخونه باهاشون کارمیکنم درکل بچه ها که زیاد باشن خودشون باهم دیگه سرگرم میشن

سه تا دختر دوتا پسر بچه های ارومی هستن فقط پسر کوچکم خیلی شره در کل نباید زیاد به خودت سخت بگیری و ح ...

خواهر از صب تاشب داری ظرف میشوری دگ

من ۳۴سالمه دوست دارم بچه های زیادی داشته باشم الان هم انگار دوباره حامله ام

ایرانی؟

وضع اقتصاد اون ورا چطوره؟؟؟؟

باقیش بمانو

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706