2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از انتقال جنین

13223 بازدید | 42 پست

این بی بی چکا به ترتیب روز یازده سیزده پانزده انتقال جنینه 

هر۳ اولش هاله ست بعد ده دقیقه پررنگتر میشه

ولی تغییری نکردن تو پررنگ شدنش تو ۵ روز 

کو

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خداروشکر بارداری. تبریک میگم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

عزیزم حس میکنم اولی از راست پرنگتره مبارکه اینا ک مثبتن😍😍😍

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2740

به بی بی چک‌اعتماد نکن من خودمم زدم خطش خیلیی کمرنگ بود هربار کمرنگ میشد یه زعفران یا جوشنده میخوردم پری بشم اینبار باید کلی دقت میکردی ببینیش به اصرار شوهرم آز دادم مثبت بود اونم پنج هفته‌ام بود ولی بی بی چک پررنگ نشون نمیداد 

عزیزم حس میکنم اولی از راست پرنگتره مبارکه اینا ک مثبتن😍😍😍

آخه مگه هر دو روز بتا نمیره بالا اینا اصلا تغییر نمیکنن امروزیه ام یکم دیرتر رنگ داد غروب زدم

بچه ها ۱۱ روز پیش نصف یعنی یک دوم اچ سی جی ام زدم ولی خیلی کم بود مقدارش ممکنه مونده باشه آخه من قبل ...

نه برای اچ سی جی انقدر پررنگ و واضح نیست اونم بعد ۱۵ روز یکم استراحت کن روز موعدت برو آز

2706