2733
2734
عنوان

كاربري كه نقاشي چهره ميكشيد

310 بازدید | 34 پست

فك كنم اسمش كهكشان راه شيري بود ميشه تگ كنين برام

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای کلک منو قال گذاشتی😂

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
ای کلک منو قال گذاشتی😂

نه عزيزم بخدا مسافرتم اگه دير حاضر ميشه كه الان ثبت سفارش بزنم

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
نه عزيزم بخدا مسافرتم اگه دير حاضر ميشه كه الان ثبت سفارش بزنم

حداقل اگه بخوایی خیلی پر باشه روش زیاد کار کنم 15 تا 20 روز عالیه

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
2738

@نقاشک    

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
حداقل اگه بخوایی خیلی پر باشه روش زیاد کار کنم 15 تا 20 روز عالیه

خب عزيزم يه قلب صورتي با يه گل طوسي خردلي برام بزن 

نقاشك جان اومدي برام تَو ضيح بده كه چه نوع عكسي برات بفرستم

خب عزيزم يه قلب صورتي با يه گل طوسي خردلي برام بزن 

باشع گلم

2706