2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اگه مردی زنشو دوست داشته باشه این جوری نمیگه

گاهی اوقات توعصبانیت یادت میره که چقدر طرفتودوس داری اگه بعدش اروم شد وخودش ازحرفش خجالت کشید همون واسه دل بزرگ تو کافیه

2731
گاهی اوقات توعصبانیت یادت میره که چقدر طرفتودوس داری اگه بعدش اروم شد وخودش ازحرفش خجالت کشید همون و ...

مطمئنم دوست منداره

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
مطمئنم دوست منداره

عزیز دلم دوست داره که کنارت مونده این بدون هیچ مردی وقتی زنشو دوس نداشته باشه نمیتونه تحملش کنه همیشه به زندگیت امیدوارباش امضاتم خوندم نگو نمیشه دعای دیگران زمانی درحقت مستجاب میشه که خودتم به استجابتش امیدداشته باشی اینم واسه قلب مهربونت🌹

2740
عزیز دلم دوست داره که کنارت مونده این بدون هیچ مردی وقتی زنشو دوس نداشته باشه نمیتونه تحملش کنه همیش ...

ممنونم گلم ایشالا به مراد دلت برسی.. اخه منم دوست ش ندارم... 

بدش گلم مردی که زنشو دوست داشته باشه هیچ وقت از نقطه ضعف م سو استفاده نمیکنه.. عیب توبروت نمیاره.. حرصتو در نمیاره

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

[QUOTE=157130979]ممنونم گلم ایشالا به مراد دلت برسی.. اخه منم دوست ش ندارم...  بدش گلم مردی که زنشو دوست داشته ...[/QUOTEاز خدامیخام اینقدرخدا بینتون محبت بندازه که دیگه هیچوقت اینجوری دلت نشکنه وقتی مهری بین دوطرف نباشه هرکاری کنی که زندگی جمع کنی نمیشه اگه زندگیتو ی سر سوزن دوس داری سعی کن دوسش داشته باشی امیدوارم مشکلاتت حل بشه

[QUOTE=157130979]ممنونم گلم ایشالا به مراد دلت برسی.. اخه منم دوست ش ندارم...  بدش گلم مردی که ...

ممنونم گلم ولی لطفا دعا کن چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر