2737
2739
عنوان

خونریزی بعدازمصرف قرص اورژانسی

106 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من قرص اورژانسی خوردم ۵روزلکه بینی داشتم وخونریزی کم که خوردبه امروزکه پنجم وتاریخ پریودیم وامروزشدیدشد این طبیعیه ؟؟؟؟پریودیم ازامروز حساب کنم ؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روزی که خون قرمز دیدی حساب کن.اون بخاطر قرصه که بهم میریزه.خیلیم بده ای اورژانسی من بار آخر ک خوردم چنان کمردرد و دل درد داشتم خودمو میکوبیدم درو دیوار.خیلی مجبورشدی بخور

تورامن چشم‌در راهم...
2731

اره عزیز بع خاطر قرص بعد امکان داره سر هفت روز پاک هم نشی چون هورمونا بهم خوردن اگر اینجور شدی یک دوره قرص جلوگیری باید بخوزی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
[QUOTE=157034109]یا خداااااا.....من دوتا تو یه هفته خوردم ولی پری نشدم خیلی میترسم[/QUنه چرا ترس صبر ...

اخه روز پریم ۲۹ بوده من یه قرص جمعه قبل خوردم یکی سشنبه‌ولی هنوز نشدم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  

چرا دوتا بخدا ضرر داره هر یکدونه قرص اورژانسی به اندازه ی چهار قرص ال دی هستش میدونید چه آسیبی دارید به بدنتون وارد میکنید بخدا عوارض بدی داره مثل آبنبات نخورین همون یه دونه توی بسته اش کار خودشو میکنه اونم نه که همیشه مصرف کنید شاید در سال یه دفعه

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏