2737
2734

نمیتونستم خوب نفس بکشم فک کردم پلیپ دارم بعد رفتم دکتر گفت انحراف بینی داری ...تو نت نگاه کنید چقدر عمل وحشتناکیه...حالا الان ک عمل نمیکنم حدودا یکی دوماه دیگه عمل میکنم ولی تنهام این جا ...خواهر یا مادری ندارم...شوهرم میگه من پشتتم من کنارتم غصه نخور میگه تو که بیهوشی نترس...حالا که توخونه تنهام و رفته خیلی بغضم گرفته ازم قول گرفت گریه نکنم😔روحیم خرابه یک ساعت دیگه میرم کاراموزی یکم حواسم پرت میشه اما باز ۶ میام خونه😔نمیدونم چم شده

این همه مردم بینی و زیبایی عمل میکنن روحیشون خراب نمیشه من خیلی ضعیفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم عمل کردم   اصلا درد نداره 

فقط ۲ روز اول سخته   اذیتی

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

کاراموزی چ رشته ای هستی؟

عزیزم من 3 نفرو میشناسم عمل کردن و مشکلی پیش نیومده 

گلاب بخور و تلقین کن ک عملش موفقی امیزه و من نمیترسم 

عموم کلیه هاشو عمل کرد خیلیم عمل سختی بود هیچ مشکلی پیش نیومد این ک بینیه 

سرچ نکن تو گوگل 

هر عملیو خودت ببینی وحشتناکه اما تو هیچی متوجه نمیشی ک 

قدر همسرتم بدون 

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
2738

دوستم عمل لوزه انجام داد اگر من بودم سکته میکردم امااااا خیلی خیلی راحت بوده فقط یکم درد داره ک طبیعیه 

بینی هیچی نی عملش ولی ب نظم بذار کرونا بره بعد برو چون خیلیا عمل کردن و تو اون محیط الوده مبتلا شدن

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
واقعااا؟؟؟جدی؟؟بعدش خوب شدی؟

اره عزیزم بخدا از درد آنژوکت کمتر بود دردش اره دوهفتست عمل کردم خوب شدم فقط چون تامپون تو دماغته یکم سخته خابیدن همین 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706