2737
2734
عنوان

مامانمو خواهرشوهرش 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 62 پست
بنظرم این اصلا سیاست نیس  حتما مادرش ی چیزی دیده ک از خواهرشوهرش بدش میاد اخه.. مگه میشه خوبی ...

بخشی از حرفت قبول دارم تو روابط نباید شورش دربیاد 

اما گاهی افراد بی دلیل جبهه میگیرن کلا میخوان دم طرف همیشه قیچی باشه یا بعد ازدواج بچشون مثل زمانی که توخونه شون همه مدله دخالت نظر بدن.

من از خانوادم دورم اما مطمینم هیچ وقت بدون مادرم خونواده خودش یا پدرم دعوت نمیکردم.هرچند طفلک بیاد اینقدر کمک دست میشه وقت نمیکنه بشینه برای عمه هام قر گردن بیاد😀چون کمک خواهرام هست شناخت دارم ازش.

ولی اینجام هستم میبینم مادر شوهرم همه جا میره ولی به دختراش خرده میگیره بافلانی رفت شود نکن میخواد نظر بده.

اسی گفته سالی یک یا دوبار پس مدام در رفت امد نیست که بیشتر از مادرش بااونا در ارتباط باشه.

آره بخدا اونم ازصبح پاشم بشورم بپزم بسابم بعد  مهمونمم خوش نگذره بهش خودمم عصبی شم خیلی نگرانم ...

این بار هیچ اما بخاطر حرمت مهمان و دل مامانت که نشکنه از بعد این مهمونات طوری دعوت کن که ازت ناراحت و همچنین از هم دلخور نشن

مجبور نیستی برنامه روزانه خونتون بگید.مثلا همونطور به مادرشوهرتون کل کارها نمیگی به مادرتم نگو😂

فقط بخاطر این میگم دلی نشکنه.والا خودم جز مشکلات غصه هام اب بخوام بخورم میگم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم راهش اینه که به مامانتون بگین کنسل شد و نمیان و بعد که اومدن و رفتن اگه مامانتون فهمید بگین حقیقتا بخاطر رفتاراتون دوست نداشتم مهمونیم بهم بریزه و من و تو دو آدم متفاوت هستیم و من حق دارم زندگیمو اونجور که دوست دارم بکنم و میدونستم که میخاین چ رفتاری بکنید 

باج نده به کسی قرار نیست چون نااحت میشه هرکار دلش خاست بکنه و چیزی بهش نگی😊

گاهی ما کوچکترا بهتر میفهمیم تا بزرگترا و بزرگتراهم احتیاج به نذکر و یه جورایی تربیت شدن دارن