2733
2734
عنوان

یه اتفاق خیلی وحشتناکی واسم پیش اومده لطفا ترسو هانیان

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 22 پست
بچه بودم همیشه ی چیز سفید شبیه ادم بود ولی چهر ایناش مشخص نبود فقط سفید بود شبیه شبح همیشه دنبال بود

آره منم همینطورم همیشه نمیبینمش ولی خب این لباساش همیشه سیاهه واینکه منم چهرشو واضح نمیبینم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دیوانه نشدی این چیزا هست سوره بقره رو هر روز بزار خونت پخش بشه سوره جن + یاسینم چهل روز بخون‌ایت الکرسی رو به اب بخون چهارگوشه خونت بریز انشالله مشکلت رفع بشه منم دعا کن 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
نه عزیزم دیوانه نشدی این چیزا هست سوره بقره رو هر روز بزار خونت پخش بشه سوره جن + یاسینم چهل روز بخو ...

ممنون ازراهنماییت عزیزم اما این شخصی که همیشه همراهمه ومیبینمش تنها توخونه خودم نیس خونه مامانم هست توخیابونم هست بنظرتون شخص خاصیه البته بگم من هر روز یکبار میبینمش نمیدونم چیکارکنم اصلا نمیدونم کیه

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2731
ممنون ازراهنماییت عزیزم اما این شخصی که همیشه همراهمه ومیبینمش تنها توخونه خودم نیس خونه مامانم هست ...

عزیزم شاید دعا برات گرفتن همین قران ارومتون میکنه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیزم شاید دعا برات گرفتن همین قران ارومتون میکنه 

دعاکه مطمینم واسم گرفتن اماخب نمیدونم چیکارکنم😔

دعاکه مطمینم واسم گرفتن اماخب نمیدونم چیکارکنم😔

میگن ایت الکرسی باطل میکنه این روشهایی که گفتم انجام بده شاید نتیجه گرفتی 

عزیزم همیشه توخونم صدای اذانه و هر روز زیارت عاشورامیخونم

عزیزم برای خوب شدنت صلوات میفرستم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2740