2726

بچه هامن یمدتیه که حالا چ توخونه خودم چ خونه مامانم یه شخصی رومیبینم که سیاه پوشه اما اصلا نمیتونم چهرشو ببینم مثلا همین الان دیدیمش حس میکنم یکی هست که همیشه همراهمه ولی بعضی اوقات مثل دارم تی وی میبنم تاکارامو انجام میدم بطورناواضحی میبینمش اماهمینکه برمیگردم کامل ببینمش میبینم نیست آخه توهمم نیس چون بیشتراوقات واسم پیش میاد بنظرتون دیوونه شدم؟؟توروخداصادقانه جواب بدین

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

عجیبه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جنه منم جدیدا اینجوری شدم یه شب دو تا چشم گربه دیدم زیر پتوم هرچی گشتم گربه ای در کار نبود

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
مشکل اعصاب داری

دقیقا

من ی مدت افسردگی گرفتم.همش حس میکردم کسی تو خونه هست وسایلم میبره و...درصورتی ک قبلش می گفتم نیست و خرافاته.کلا همش یکی و حس میکردم و می ترسیدم اما الان ک حالم بهتر شده کلا رفت ک رفت

اینا کلا توهمات ذهنی

فکر کنم جنه

بزار تو خونت قرآن پخش بشه 

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
فکر کنم جنه بزار تو خونت قرآن پخش بشه 

عزیزم همیشه توخونم صدای اذانه و هر روز زیارت عاشورامیخونم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2706