2737
2739
عنوان

عجبببب حرفایی آدم میشنوه

338 بازدید | 9 پست

ینفر که باهاش کات کرده باشید و بره به دوستتون بگه اون لیاقتش از من بیشتره

اینم بگه که اون دختر تو ناز و نعمت بزرگ شده و من‌نمیتونم خاسته هاشو براورده کنم و بدبختش کنم..

شما از حرفش چ برداشتی میکنید؟؟دوست داشتن؟؟از سر وا کردن؟

(لازم به ذکر هست که بگم واقعا وضعیت مالیش خوب نیست و دختره از لحاظ مالی خیلی ازش خیلی سر تره)

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

پسر با شعوری بوده که کات کرده و دختره رو بدبخت نکرده 

جلو ضررو از هرجا بگیری منفعته

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درحقم لطف کرده

ولی بهتر بود به خودم میگفت

حالا که به دوستم گفته یه کاسه اب میریزم پشت سرش زودتر بره وراهش روشن باشه دیگه هم سمتم برنگرده

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
2731

هردو میتونه باشه

تو ازدواج باید شرایط به هم بخوره . یا اگه نمیخوره بتونن با شرایط همدیگه کنار بیان. 

شما هم واقع بین باشید. قطعا عوض کردن شیوه زندگیتون سخت بوده و اون اقا هم اینو درک کرده . 

2738