2737
2734
عنوان

درد شبیه پریودی دارم تجربه ای دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی آمین 😢

حالا چرا گریه😄😄

توکل کن به خدا 

منم ده ساله منتظرم 😊

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊

انشالله خدا ب حق محمدپیغمبر دامن همه ی منتظرارو سبز کنه الهی آمین

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
2731
خدا برات حفظش کنه عزیزم دعام کن

ب روی چشم خدا ب حق پیامبر عزیزش انشالله بهت ی نی نی سالم و صالح میده آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم.من از بعد موعدم ترشحام شروع شد.بعضیا خشکن تا اخر بارداری بعضیام از همون ادل ترشح دارن.هر ب ...

مرسی فدات شم . 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2738
امکان داره کسی باردار باشه ولی ترشح نداشته باشه؟

بله عزیزم من اواخر بارداریم ترشح داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا چرا گریه😄😄 توکل کن به خدا  منم ده ساله منتظرم 😊

مشکل شما چیه؟ من آخه ذخیرم ۰/۶ 

اگه تنبلی بود غصه نمیخوردم میفتادم دنبال درمان اگرم نشد میگفتم من تلاشمو کردم. اما حالا هیچکاری نمیتونم بکنم بهم دارو هم نمیدن با این ذخیره

بله عزیزم من اواخر بارداریم ترشح داشتم

مرسی قربونت برم

2706