2737
2734
عنوان

دارویی برای خودکشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 171 پست
نخیررررررررررر قرص برنج تمومه خانوم

اونم چ تمومی

اگه ی روزی واقعا خواستم خودکشی کنم بمیرم قطعا انتخابم قرص برنج نیس 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه بزور ازدواج کنم بچه بازی نیس خانوادم میزارنم لای منگنه درصورتیکه برا پسراشون ماشین خریدن من ...

درسته اختلاف سنیتون زیاده 

و علاقه هم ندارید بهش 

و حتی شاید سن ازدواجتونم نیس 

ولی ممکنه چن سال بعد ی ازدواجی کنید

ک بعده مدتی علاقه از بین بره 

پولم نداشته باشه طرف 

این حداقل پول داره:)

زندگی خرج داره:)

2731
هر ۸ ساعت یه کدئین

جدی؟

اینو ک من سرما میخورم دکتر برام نسخه میده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اونم چ تمومی اگه ی روزی واقعا خواستم خودکشی کنم بمیرم قطعا انتخابم قرص برنج نیس 

دو تا سفکسیم ۴۰۰ رو با اختلاف ۳ ساعت بخوری غش میکنی حالا نمیدونم کار سازه یا نه🙄

ولی کل سیستم ایمنی رو تا چند وقت مختل میکنه🙄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
خون بالا بیار     شربت البالو رو قرقره کن بعد جلوشون بیارش بالا تو دستمال کاغذی البته فبل ...

زرنگن میفهمن

2738
اره..اصلا هم نه خودش نه خانوادش آدما خوبی نیستن اینقدر اذیتم کردن که خدا میدونه...هیچ وقت بابامو نمی ...

ای وای من😢 دقیقا منم کلی خواستگار خوب داشتم بابام رفت یکی مثل خودش پیدا کرد از بابام متنفرم😭

وای خااااک عالم ۲۰ سالتهههههه چ عجله ای دارن زود شوهرت بدن    

شانس گندم این خواستگارم فامیله

2706