2733
2739
عنوان

دارویی برای خودکشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 171 پست
گفتم من خانوادمو بهتر میشناسم وقتی بترسن هر کاری انجام میدن

خوب شما خدای نکرده بمیری دیگه ترسیدن اونا به چه دردی میخوردی؟یا مثلا یه صدمه مادام العمر ببینی؟خودکشی خیلی ریسکه اومدیمو کاری که نباید بشه شد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا این بچه بازیا چیه 

اینکه بزور ازدواج کنم بچه بازی نیس

خانوادم میزارنم لای منگنه

درصورتیکه برا پسراشون ماشین خریدن

من دانشگاه ازاد نمیفرستن میگن باید ب خواستگارت ک ۱۴ سال ازت بزرگتر جواب بدی چون پولداره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731

ما ترکا یه ضرب المثل داریم میگه گربه رو میکشی چشم بترسونی و غافل ازاینکه میفتی تو تله....

بری الکی خودکشی کنی بقیه رو بترسونی ولی یهو خدایی نکرده به دیار باقی بشتافی

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
وای منم اجباری ازدواج کردم😭اصلا هم آدم درستی نیست دارم دق میکنم

الهی بمیرم نصفمون همینطوری هستیم

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
رگتو بزن نمیمیری ولی میترسن  بعدم به نظرم به آقای داماد بگی هیچ علاقه ای نداری و اینا بهتره

جاش میمونه خب😐 از ی طرفم اومدیمو دیر فهمیدن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2740

احتمال فلج شدنتم زیاده

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اینکه بزور ازدواج کنم بچه بازی نیس خانوادم میزارنم لای منگنه درصورتیکه برا پسراشون ماشین خریدن من ...

جلوشون به مشت دارو معمولی بخور. اونا ک نمیدونن چی خوردی.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
رگتو بزن نمیمیری ولی میترسن  بعدم به نظرم به آقای داماد بگی هیچ علاقه ای نداری و اینا بهتره

بابا پرو تر از این حرفاس

۱۰۰ بار گفتم بهش ول نمیکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
فرار کن اما خودکشی نکن

الان فرار ک بدتره

برو سر سفره عقد محضر دار ک گفت عروس خانم وکیلم بکو نه حاج اقا😄

ولی بعدش دیگه خونت پای خودته

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
اینکه بزور ازدواج کنم بچه بازی نیس خانوادم میزارنم لای منگنه درصورتیکه برا پسراشون ماشین خریدن من ...

باز خوشبحالت اجبارت میکنن با آدم پولدار ازدواج کنی منو مجبور کردن با ی آدم بی همه چیز و عوضی که خرج خودشم به زور میداده ازدواج کنم

2706