2737
2739
عنوان

التهاب عصب بینایی و لازک و زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 41 پست
اگه دولتی باشه فک نکنم بیش از یه تومن بشه دولتی باشه خیلی کم میشه بعضی جاها مثلا تا 300 میشه  و ...

دکتر خودم بیمارستان خصوصی کار میکنه که میگه شش میلیون.حالا گفتم برم مطب یه دکتری که تو بیمارستان دولتی کار میکنه بهش بگم برام سزارین بنويسه و خودشم انجام بده.تا سه تومن هم خودم میتونم جور کنم به دکتر بدم 

تهرانم شهریار 

بیمارستان شریعتی و بیمارستان دکترای رماتیسم داره

لقمان بهتره بنظرم 

حتما پیگیر باش

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دولتی باشه فک نکنم بیش از یه تومن بشه دولتی باشه خیلی کم میشه بعضی جاها مثلا تا 300 میشه  و ...

میخوام تو مطب به خود دکتر زنان یه مبلغی بدم اگه قبول کنه که برام سزارین بنويسه 

2728

[QUOTE=157001655]دکتر خودم بیمارستان خصوصی کار میکنه که میگه شش میلیون.حالا گفتم برم مطب یه دکتری که تو بیمارستان دول ...[/QUOTE

اره حتما سز شو ولی دقت کن که دکترت عالی باشه بیمارستانتم خوب باشه دست هردکتری ندی خودتا یا کاراموزهای تازه وارد خلاصه که خیلی دقت کن  انشالله به سلامتی و خوبی نی نیت میاد بغلت 😍 ❤

❤❤❤❤
میخوام تو مطب به خود دکتر زنان یه مبلغی بدم اگه قبول کنه که برام سزارین بنويسه 

تلاشتا بکن بتونی از یه چشم پزشکی یا همون دکتر اعصاب یه نامه بگیری که به دکترت بدی تااون تایید کنه سز بشی اخر دست اگه دیدی نشد پول بده 

❤❤❤❤
[QUOTE=157001655]دکتر خودم بیمارستان خصوصی کار میکنه که میگه شش میلیون.حالا گفتم برم مطب یه دکتری که ...

سلامت باشی ممنون عزیزم .حتما دکترای خوبی داره بيمارستانه فقط موندم قبول می کنن سزارین یا نه .مطب دوتاشونو پیدا کردم .امیدوارم خدا خودش کمک کنه 

2740
😔😔😔😔

سلام عزیزم، خوبید؟ ببخشید من الان تاپیکتونو دیدم، عزیزم منم عصب بیناییم ملتهبه، همه ی آزمایشا رم دادم، خدا رو شکر سالم بودم از نظر آزمایشا، خودمم علائم التهاب رو ندارم، بنظر شما منم الان که هیچ علائمی شکر خدا ندارم برم بیمارستان کورتون تراپی بشم یا نه؟ آخه دکترام هیچ نظری ندارن، منم همش استرس دارم... ای کاش هیچوقت نمیفهمیدم...  

سلام عزیزم، خوبید؟ ببخشید من الان تاپیکتونو دیدم، عزیزم منم عصب بیناییم ملتهبه، همه ی آزمایشا رم داد ...

سلام شما خوب شدی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706