2410
2553
عنوان

التهاب عصب بینایی و لازک و زایمان

1165 بازدید | 41 پست

سلام .من سال 96 لازک کردم سال 98 هم به التهاب عصب بینایی چشم چپ دچار شدن و دوسه ماهی نمی دیدم .حالا دکتر چشم پزشکم گفت میتونی طبیعی زایمان کنی و گفت یه سر هم برو پیش دکتر مغز و اعصابت.هنوز نرفتم.گفتم شاید آسیب نبينه ولی تازگیا میترسم میگم نکنه در اثر فشار زایمان دوباره عصب چشمم ملتهب شه .اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بهم بگین چه در مورد لازک چه التهاب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التهاب یعنی عفونت رماتیسم نداری؟؟؟

نه ورم کرده بود انگار دقیق نمی دونم. .عصب چشمم بود درد میکرد اوایل دکتر فکر میکرد ام اس و یه بیماری دیگه باشه.کلی ازم آزمایش و ... گرفتن که هیچ کدوم نبود فقط التهاب بود که یه مدت کورتون تزریق میکردم تا خوب شدم 

2720
سوال منم هست منم عمل لازک کردم میخوام ببینم میشه طبیعی زایمان کرد یا نه شماره چشم برنمیگرده البته دک ...

والله دکتر چشم پزشکم معاینه کرد گفت مشکلی واسه طبیعی نداری .شماره چشمتون چند بود?باید بريد پیش چشم پزشکتون 

من تجربه ای ندارم ولی بهتره که سز بشی 

ممنون.خودمم میترسم طبیعی زایمان کنم به خاطر چشمم وگرنه قبلا یه زایمان طبیعی داشتم .دکتر چشم پزشکم نامه نداد واسه سزارین حالا امیدم به دکتر مغزواعصابمه.

2714
والله دکتر چشم پزشکم معاینه کرد گفت مشکلی واسه طبیعی نداری .شماره چشمتون چند بود?باید بريد پیش چشم پ ...

انگار رماتیسمه زده به چشمت

کورتونم ضد التهابه و رماتیسم هم التهابه 

به نظرم دکتر روماتولوژی هم برو 

چون دیدم رفته واسه عمل چشم دکتر متوجه شد فرستاده روماتولوژی و رماتیسم داشته

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
ممنون.خودمم میترسم طبیعی زایمان کنم به خاطر چشمم وگرنه قبلا یه زایمان طبیعی داشتم .دکتر چشم پزشکم نا ...

ن زور شو بگیر اخه چشم شوخی نیست که تازه شما چشمت حساسم هست اگه با سز مشکلی ندارید تا میشه طبیعی انجام ندید چون ریسکش بالاست 

❤❤❤❤
ن زور شو بگیر اخه چشم شوخی نیست که تازه شما چشمت حساسم هست اگه با سز مشکلی ندارید تا میشه طبیعی انجا ...

نه فقط شوهرم میگه باید بیمارستان دولتی بريم بيمارستانم نامه میخواد از دکتر واسه سز .راستی بخوام تو بیمارستان دولتی سزارین کنم اگه دکتر مغزواعصابمه هم نامه نداد دستمزد دکتر چقد میشه که برام سزارین بنويسه ?

نمی دونستم.ممنون.

خواهش میکنم عزیزم

کدوم شهری؟

اگر رماتیسم باشه و دکتر نامه بده میشه سزارین کنی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
نه فقط شوهرم میگه باید بیمارستان دولتی بريم بيمارستانم نامه میخواد از دکتر واسه سز .راستی بخوام تو ب ...

اگه دولتی باشه فک نکنم بیش از یه تومن بشه دولتی باشه خیلی کم میشه بعضی جاها مثلا تا 300 میشه  ولی باید دکترتم تو همون بیمارستان کار کنه باید خیلی تلاش کنی که نامه بگیری نمیدونم چرا با جون ادمها بازی میکنن اخه ولی حواست باشه بیمارستان و دکتر درست حسابی بری حتما حتما واسه زایمان 

❤❤❤❤
2706