2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظر من اگر رشته ای بخونین که در صورت استخدام نشدن از مهارتش برای خوداشتغالی هم بتونید استفاده کنید ...

من خودم دوستدارم کامپیوتربخوونم رشته ی تجربی کنکوردادم.....اما میتونم بدون کنکورباسوابق ازاد قبول شم ولی نمیدونم کدومش بهتره.....یااصلا دانشگاه نرمو هزینه ای ک میخوام بدم ازادوبدم موسسات خصوصیی؟؟؟

من مسلمان دیدمُ کافر شدم...
2740
اخه بعضیا م میگن نداره    

یکی داریم تو فامیل، از اونایی بود که همه امید پزشکی داشتن بهش. موقع کنکور هم رتبه ش خیلی خوب شد. پزشکی قبول می شد، ولی گفت من پزشکی رو دوست ندارم. خیلی تو گوشش خوندن برو پزشکی ولی قبول نکرد. علوم آزمایشگاهی خوند. پشت سرش هم ارشد گرفت. تو دوره ارتش با خانمش آشنا شد و ازدواج کرد. دکتراش هم یکی از کشور های اروپایی گرفت. حالا هم آزمایشگاه داره. 

صمیمی ترین دوستم، داره همین رشته رو میخونه. اون براش پیشرفت تو رشته و اینکه اون رشتهه تا دکترا داشته باشه، خیلی مهم بود. منم این رتشه رو بهش معرفی کردم

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
من خودم دوستدارم کامپیوتربخوونم رشته ی تجربی کنکوردادم.....اما میتونم بدون کنکورباسوابق ازاد قبول شم ...

بدجور کارو بلدین

بهترین گزینه رو خودتون گفتین

مدرک ارزشی نداره

مهارت حرف اول و اخره

مخصوصا رشته کامپیوتر 

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
یکی داریم تو فامیل، از اونایی بود که همه امید پزشکی داشتن بهش. موقع کنکور هم رتبه ش خیلی خوب شد. پزش ...

اره اگ تادکتراادامه بدی خیلی ایندش خوبه.....ولی میخام بدونم با لیسانسشم کارگیرمیادیانه؟

من خودم دوستدارم کامپیوتربخوونم رشته ی تجربی کنکوردادم.....اما میتونم بدون کنکورباسوابق ازاد قبول شم ...

چند تا تاپیک دارم

بخونید شاید بد نباشه 

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
بدجور کارو بلدین بهترین گزینه رو خودتون گفتین مدرک ارزشی نداره مهارت حرف اول و اخره مخصوصا رشته ...

خیلی  خیلی ممنونم بابت راهنماییتون    

چند تا تاپیک دارم بخونید شاید بد نباشه  مشاور کسب و کار در سایت کنکور کلوپ

بله یکی دوتاشو قبلاخوندم....من از چندوقت  پیش ب این رشته فکرمیکردم خیلی برام جالب بود شما ب هرکسی ک دنبال کاربود گفتن بلاگری یادبگیره