2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشم اومده ازت دختر باحالی هستی😂😂😂

فداتشم دل به دل راه داره😘😘😘😘

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
عه؟ از تجربه های سال دومت میگی لطفا :) چیکار کنم ؟؟

نرفتم کلا. سال دومی در کار نبود 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2731
من واقعا دو ساله هررچه در توان داشتم و خوندم خدا شاهده کم نزاشتم ولی سر جلسه چنان شوک و استرسی بهم و ...

واااا چ ربطی ب خودکشی داشت

مثلا درس خوندن خیلی مهمه حالا اینایی ک درس خوندن ب کجا رسیدن

عه؟ از تجربه های سال دومت میگی لطفا :) چیکار کنم ؟؟

از زندگیت لذت ببر تو هرشرایطی. مثل من. 

من از شرایط لذت میبرم. 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
فداتشم دل به دل راه داره😘😘😘😘

خدانکنه جیگرم قفونت بلم😘😘😘😍

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2738
من کاربریlovelyme کاربریم و با دستای خودم ترکوندم😞 گفتی مامانم بابام منو میکشن گفتی کنکور هیچی نخو ...

11k😢😢😢یادم ننداز

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
چجوری گزارش میزنن؟ چرا گفتی گزارش بزنن؟ چه فایده ای داره؟

نی نی سایت یک قانون جدید گذاشته تاپیکارو فقط اگه محرمانه باشند پاک می‌کنه تاپیک زدم که ای مسلمانان بشتابید برای من گزارش بزنید که تاپیکام پاک شه😁

لینک تاپیکارو هم گذاشتم بعد از بس گزارش خوردم ترکیدم🤕

این الان شد دلیل برای خودکشی😐با اینهمه انرژی منفی ای ک فرستادی مطمعن باش ت درست مشکلاتی اتفاق میافته انرژی دقیقا مث آبه از ظرفش ک ریخته ش دیگه جمع نمیشه و بازتابش میاد سمتت...ینی چی برم خودمو بکشم😐😂