2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 50 پست

بسلامتی سلام برسون ب اون  طرفیا 😄

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سایت مسخره شده هرروز یکی میاد میگه میخوام خودکشی کنم😐نیست که خودمون خیلی خوشحالیم شمام بیاین ت ...

فقط امضات 😂😂😂😂

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
2728
مامان بابات چی شدن؟؟

منظورتون متوجه نشدم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

اه انقد بدم میاد تا تقی به توقی میخوره میرن تو فاز مردن 

ببخشیدا ولی اگه انقد ضعیفی که با یه همچین چیزی میخوای بمیری بهتره خودتو خلاص کنی همین الان 

چون هنوز اول راهی و مشکلات زندگی انقد پیش پا افتاده نیست 

ببخشید که تند حرف زدم ولی واقعا حرص میدین ادمو 

یکی دوستای من امسال سال 4 بود که کنکور داد آخرشم بازم رید 

مگه زندگی فقط کنکوره که میخوای به خاطرش خوتو بکشی وااااا 

چه قدر ضعیفی همچین آدمی اصلا دانشگاه بهتره نره 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738

شما ک امسال ٱزاد پرستاری قبول شدی و روحیه هم نداری شاید سال بعد همینم قبول نشی ها برو همون آزاد ولی کار کن شهریه ت رو بده

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
فقط امضات 😂😂😂😂

😁😁😁😁

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

من مثل..... خوندم. قبول شدم. اما نتونستم برم بنابریک دلایلی

الان 5سال میگذره و واااااااااقعا راضیم که نرفتم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
😁😁😁😁

خوشم اومده ازت دختر باحالی هستی😂😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2706