2733
2734

سلام خوبین دوستای گل من یک هفته پیش برای امروز نوبت عکس رنگی گرفتم خدامیدونه این یک هفته ای فقط استرس و اضطراب داشتم دیشب تا صبح سر جمع دوساعت نخوابیدم اون ۲ساعتم بین خواب و بیداری بودم آدم ترسویی نبودم ولی نظرات یسری از دوستان راجب عکس رنگی رو خوندم و دلمو باختم ولی باید بگم اصلا ارزش این همه استرس رو نداشت واقعا دردش یچیز در حد پاپ اسمیره یه کوچولو بیشتر اون یه کوچولو بیشتر همش در حد چند ثانیه هستش من ورودم به اتاق رادیولوژی و تعویض لباس و عکس ویک دقیقه استراحت بعد از عکس و لباس پوشیدن بعدش سرجمع شد ده دقیقه من خونده بودم تو نظرات نیم ساعت طول میکشه ما آدما عادت داریم که مشکلایی که ازمون گذشت رو بزرگ جلوه بدیم خلاصه خواستم بگم برین با خیال راحت و بدون استرس من یبار یادمه کلیم شن داشت یشب تا صبح مردم زنده شدم پیش خودم تصور کردم این عکس رنگی دردش ازون بیشتره ولی الان که فکر میکنم خندم میگیره که چرا الکی بخودم و همسرم استرس میدادم بیچاره شوهرم بیشتر از من استرس داشت

عزیزم بدن ها با هم فرق مبکنه .اینایی که گفتی واقعا واسه بعضیا اتفاق افتاده اصلا بزرگش نکردیم ما.خود منم تا حد مرگ رفتم انقد درد داشت بعدشم به شدت فشارم افتاد سریع شوهرمو صدا کردن اومد تو هیییچ چیز نمیشنیدم دیگه لوله هامم بسته نبود.

بدن هرکسی یه واکنشی نشون میده .خوشحالم که زیاد درد نکشیدی ولی این درد وحشتناک واقعا واسه بعضیا هست😊😊😊

من نبودم وگرنه بهت میگفتم اصلا درد نداره و خیلی راحته 

اینجا خیلی استرس میدن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک با بی هوشی میخام انجام بدم چون تحمل یه معاینه ساده ساده ندارم اصلا تحمل اسپکلوم ک داخل واژ ن میکنن ندارم ..بدن هر کس فرق داره 

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
2728
عزیزم بدن ها با هم فرق مبکنه .اینایی که گفتی واقعا واسه بعضیا اتفاق افتاده اصلا بزرگش نکردیم ما.خود ...

خوب عزیزم خیلی کم هستن آدمایی که شرایط شما براشون پیش بیاد چون همه ماها که برامون این عکسو نوشتن مجبوریم این مرحله رو طی کنیم بنظرم استثناها خودتون رو رو نکنین بهتره بقیه با استرس کمتری میرن واسه عکس چون من همش فک میکردم که شرایطم مثل شما بد میشه ینی خودمو کشتم دفن کردم رفتم داخل اتاق رادیولوژی ولی شکر خدا خوب بود شما باردار شدین؟ من واسه آی وی اف عکس گرفتم

خوب عزیزم خیلی کم هستن آدمایی که شرایط شما براشون پیش بیاد چون همه ماها که برامون این عکسو نوشتن مجب ...

منم رفتم ivfبعدش.اره الان دوقلوهام ۴سالو نیمشونه.

باشه دیگه خودمونو رو نمیکنیم😁

من ک با بی هوشی میخام انجام بدم چون تحمل یه معاینه ساده ساده ندارم اصلا تحمل اسپکلوم ک داخل واژ ن می ...

منم خیلی دنبال بیهوشی گشتم ولی تو مازندران نبود خلاصه هر مدلشو میری بدون ترس برو بعدشم درد نداره 

2738
ممنون.اره بار اول مثبت شد خداروشکر.انشاالله واسه شماهم مثبت شه اولین بار

خدااز دهنت بشنوه انشالله.واسه اولینبار گرفتن یا نگرفتنش ناراحت نیستم فقط استرسم واسه اینه که کسی نفهمه یکسالو نیمه ازدواج کردیم از اول گفتیم تا دو سال نمیخوایم فقط دوست داریم زودتر نتیجه بگیریم که بقیه بو نبرن فقط خودم میدونم و شوهرم و شما😁

خدااز دهنت بشنوه انشالله.واسه اولینبار گرفتن یا نگرفتنش ناراحت نیستم فقط استرسم واسه اینه که کسی نفه ...

منم به کسی نگفتم فقط مامانم اینا میدونستن.انشاالله هرچه سریعتر نتیجه بگیری فقط استرس نداشته باش.

منم به کسی نگفتم فقط مامانم اینا میدونستن.انشاالله هرچه سریعتر نتیجه بگیری فقط استرس نداشته باش.

من مامانمم نمیدونه چون میدونم بهش بگم خیلی قصه میخوره مامان بابام خیلی مهربون و زودرنجن تحمل اینکه این مراحل و تنهایی طی کنم دارم ولی تحمل ناراحتیشونو ندارم بعد آی وی اف احتیاج به کسی دارم که کمکم کنه؟ 

گلم همه که مثل هم نیستن برای منم دردش قابل تحمل بود ولی لوله مسدود باشه دردش خیلی شدید هستش دوستم رفته بود خیلی اذییت شد

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706