2737
2739
عنوان

شبا با ی حسای بدی پا میشم...

105 بازدید | 13 پست

نمیدونم چرا چن ساله اینطورم

نصف شبا با حس بدی پا میشم

تفسم تنگه انگار مثلا جسم و روحم یکی نیستن

رو ب پنجره هست تختم اون لحظه انگار تصویرایی میبینم از پنجره ک نمیدونم چی ان

هی باید پاشم قدم بزنم یکم بهتر بشم 

کسی بوده اینطور؟؟؟

اصن خواب کوفتم میشه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

یه قران کوچیک بذار بالا سرت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برین کلینیک اختلالات خواب 

یه هزینه ای میدین و کلا وضعیت تنفس سطح اکسیژن در  خواب فرکانس های مغزی و همه مشکلاتتون بررسی میشه و اشکال رو پیدا میکنین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

شما حتما به ی روانپزشک مراجعه کن با مصرف دارو خوب میشی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
برین کلینیک اختلالات خواب  یه هزینه ای میدین و کلا وضعیت تنفس سطح اکسیژن در  خواب فرکانس ...

اره

من گاهی نفس تنگی هم دارم در مواقع ترس و استرس

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2738
اره من گاهی نفس تنگی هم دارم در مواقع ترس و استرس

آپنه تنفسی واقعا اختلال خواب ایجاد میکنه 

هر شهری هستین  سرچ کنین یه نوبت بگیرین 

البته شهرهای بزرگ داره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حملات پانیک به معنای هجوم ناگهانی نگرانی و ترس بسیار شدید است که در این حالت قلب فرد به شدت می‌زند و توانایی نفس کشیدن ندارد، در این حالت ممکن است فرد احساس کند که در حال مردن یا دیوانه شدن است، اگر حملات پانیک درمان نشوند  ممکن است منجر به اختلال پانیک یا مشکلات دیگر شود، این حملات می‌توانند فرد را از فعالیت‌های روزمره بازدارند، اما خبر خوب این است که حملات پانیک قابل درمان هستند و با درمان مناسب می‌توان علائم پانیک را از بین برد یا به حداقل رساند.

این حملات که معمولاً بیش از چند دقیقه طول نمی‌کشند با علایمی چون تپش قلب، عرق کردن، احساس تنگی نفس و فشردگی در قفسه سینه، لرزش، احساس از دست‌دادن تعادل یا گیجی همراه است، این علائم آنقدر گسترده هستند که افراد فکر می‌کنند دچار سکته‌ قلبی شده‌اند

با تشکر از دوستان اگه اعتقاد نداشتن ریپلای نکنن

یه چاقوی کوچیک بزن تو پیاز قرمز بذار تو سینی یه چاقوی بزرگ کنارش یکم اسپند یکم نمک یه قران کوچیک بذار بالا سرت یا کنار تختت رو پاتختی چیزی.منکه بدتر از تو بودم با اینا راحت میخوابم

من لایق بهترینام،پیش بسوی یهترین ها🦋🌼