2737
2734
عنوان

درمان عفونت رحم...?😥

173 بازدید | 13 پست

سلام واژنم خیلی خارش داره چکار کنم...?

دکتر رفتم پماد داد بدتر شدم...

درمان گیاهی چی خوبه???

دعا کنید خدا به منو همسرم یه نی نی هدیه بده یه علی اصغر یا نازنین رقیه

عسل ۱۰ شب واژینال کن 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با دست بذاریم داخل؟

نه اپلیکاتور

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

من سیر گذاشتم خوب شدم

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2738
اپلیکاتور خطر داره میزنه زخم میکنه

😐 با خنجر نگفتم بذار که اپلیکارپلاستیکه چطوری زخم می کنه؟؟

چجوری??

سیر پوست کن نشورش یه سوزن نخ کن از وسطش رد کن چندتا گره محکم بزن...نخ هم بلند باشه..شب موقع خواب بزار داخل واژن تا صبح...بیدار که شدی نخ بکش سیر میاد بیرون...من سیرو زخمی میکردم عصارش بزنه بیرون خیلی هم میسوخت اما تحمل کردم...ولی واقعا معجزه کرد دوشب پشت سرهم گذاشتم..خودمم میترسیدم گیر کنه اما خب از بس دکتر رفتم و خوب نشدم دیگه گذاشتم خداروشکر مشکلی پیش نیومد و کامل خوب شدم

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
به اون درازی بعدم پلاستیک همچین نرمی هم نیست سفته مگه رحم از سنگه که حتما خنجر زخمش کنه؟ 

نمی دونم والا من الان ۷ ساله دارم استفاده می کنم زخمم نشده شما حتما روش استفادتون اشتباهه