2733
2739
دکتر مغز اعصاب خوب میشناسی

من تهرانی نیسم عزیزم 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

نترس اول همه تو هر بیماری غلبه به ترسه بعد تشخیص و بعد درمان ....

داروی خاصی مصرف نمیکنی؟ 

من چندوقتیه یکی از دوستام اینطورشد دکتری سری دارو و ام ار ای از مغز واسش نوشت ولی اثر نداشت رفت دکتر طب سنتی ی حجامت عام زد و پشت گوش هاشم تیغ زد و ی سری داروبهش داد گفت مغزت سرد شده و بخاطر اعصابه و ناراحتی زیاد و حرص اینطوری کرده ...الان خوب شده دیگه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نترس اول همه تو هر بیماری غلبه به ترسه بعد تشخیص و بعد درمان .... داروی خاصی مصرف نمیکنی؟  من ...

مرسی ببین رفته بودم برای لیزیک قطره ریخت برام بعد اون فشار چشم گرفتم باز قطره داد بهتر شدم دیگه چند روز دو بینی دارم رفتم دکتر دوباره قطره داد گفته دو هفته دیگه بیا

2728