2703
2553

برو ام اس رو چک کن ...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای سر دردم داری؟؟؟؟حتما برو مغزو واعصاب .بگو ته چشمتو ببینه.خدایی نکرده اگ فشار مغزت بالا باشه کور میشی.اورژانسیه.سریع بروها

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭
وای سر دردم داری؟؟؟؟حتما برو مغزو واعصاب .بگو ته چشمتو ببینه.خدایی نکرده اگ فشار مغزت بالا باشه کور ...

ببین بعد کرونا اینجوری شدم امروز روز 14 که حس سردرد و بدن درد شدید دارم 

2714
وای سر دردم داری؟؟؟؟حتما برو مغزو واعصاب .بگو ته چشمتو ببینه.خدایی نکرده اگ فشار مغزت بالا باشه کور ...

آره درسته . مخصوصا سردردهای مقاوم به درمان اگه همراه با دوبینی باشه ، احتمال زیاد از فشار مغزه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
ما تو فامیل داشتیم   درس شد   نمیدونم چیکار کرد   ولی وقتی پرسیدم گفتن ...

کاش میشد ازش بپرسی خیلی ناراحتم همش گریه میکنم چشم پزشک قطره داد گفت دو هفته دیگه بیا فشار چشمم داشتم ولی اونم دارم قظره میریزم

چیزی نیس عزیزم این ی احتمال خیلی کم رو گفتم 

شاید از اعصاب باشه احتمالا 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
کاش میشد ازش بپرسی خیلی ناراحتم همش گریه میکنم چشم پزشک قطره داد گفت دو هفته دیگه بیا فشار چشمم داشت ...

بخدا اگه میتونستم دریغ نمیکردم    اصلا دیگه باهاشون در ارتباط نیستم   نگران نباش    خوب میشی 💚💚

2706